Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogy reagáltok/reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy reagáltok/reagálnátok?

Figyelt kérdés
ez most lehet kicsit gyerekesen fog hangzani, de tényleg kíváncsi vagyok a véleményetekre:)Ha egy fiú felvesz facebookon pl akkor azt hogy veszi ha lány létemre kezdek írni neki?nem akarok tolongónak tűnni,tetszik az igaz,de nem akarom hogy nyomulósnak gondoljon...ha már ő nem ír.Igazából ez a bizonytalanság abból fakad, ohgy egyszer mikor én kezdeményeztem egy srácnál,szóval inkább érdeklődtem csak a barátnője nagyon kitámadott.ebben az esetben sem tudom, hogy van e barátnő,és kicsit félek,de nem lehet mindig begubózni meg a fiúk is elvárják már, hogy egy lány kezdeményezzen.Vagy nem?
2011. dec. 9. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem... szerintem kezdeményezz bátran ! :)
2011. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kockázat nélkül nincs siker..
2011. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem ismerem egyáltalán...ha nagyképű is szóbaál s legalább megadom a lehetőséget.nem?és mitírjak?így kezdésképpen?:D
2011. dec. 9. 20:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Sztem csak legyél barátságos.

Tudom, van egy ilyen mondás, hogy a fiú kell kezdeményezzen, de itt van az én esetem. Baromira tetszik egy lány, felvettem facebookon, mégse írtam még úgy rá. Attól félek, hogy én nem tetszem neki, vagy hogy nem tekint úgy rám. Elég rosszul érzem magam emiatt és nem tudom, hogyan tovább. Őt egy nagyon rendes és aranyos lánynak ismertem meg. Fogalmam sincs mit csináljak. Nem tartom magam túl sokra és sztem jobb lenne neki nélkülem. Meg úgyis biztos van elég fiú a közelében, akik közül válogathat, nem lehet, hogy pont én kelljek neki.


Nagyon örülnék, ha ő írna rám. Őszintén, szeretnék úgy rendesen udvarolni én is, csak az a baj, hogy esélytelennek érzem magam. Sztem ha adna valami okot vagy ilyesmit, hogy érdemes vagy hogy tetszem neki, akkor már belevágnék.

2011. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint mindenképpen írj neki, mert veszíteni nem veszíthetsz, viszont ha meg tetszel neki akkor nyert ügyed van.

Sok sikert! :)

2011. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Am állatira örülnék, ha te lennél az a lány, akire várok...

Nemtom erre mennyi az esély. Nincs kedvem kiszámolni, még csak közelítő értékkel se. De végtelenül boldog lennék (:

2011. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
háát,oké:)megpróbálom.de akkor mit írjak?még csak egy annyit:D
2011. dec. 9. 21:22
 8/12 anonim ***** válasza:

minden pasi örülne annak ha VÉGRE!! egy lány kezdeményezne és ne neki kéne...


azt meg tudd meg előtte h van e barátnője!

2011. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem gondoljátok ilyenkor azt h könnyen kapható?jól néz ki, szerintem neki nem új, hogy egy csaj kezdeményez:)
2011. dec. 9. 21:55
 10/12 anonim ***** válasza:

ez emberfüggő!


Van aki azt hiszi h könnyen kapható, de ezek általában azok a pasik akiknek nem volt hosszabb kapcsolata sosem és csak falja a nőket..max 1-2 hét vagy 1 hónap azt pápá...


De a mai átlag az szereti vagyis örülne neki ha a nő kezdeményezne...szóval hajrá!

2011. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!