Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 27 éves fiú szerethet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves fiú szerethet-e egy 17 éves lányt, ha az mentálisan, lelkileg éretebb mint a vele egykorúak?

Figyelt kérdés
Vagy a fiú szemében ő is ugyanolyan csitri és elkönyveli annak, esélyt se adva a megismeréshez?
2011. dec. 23. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

"a az mentálisan, lelkileg éretebb mint a vele egykorúak"


Ez mekkora kamu már... Ezt a hülyeséget azok találták ki, akik nem tudtak soha a korosztályukból választani.

2011. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
a férfitől függ, de ekkora korkülönbséggel még lehet egy jó kapcsolat
2011. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmilyen értelemben nem érettebb, mint a vele egykorúak! Legfeljebb normálisabban gondolkodik...
2011. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen, úgy értettem :)
2011. dec. 23. 09:55
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Talán ez picit már nagy különbség. Egy átlag 27 éves az már gyerekvállaláson gondolkozik, lakásvásárlás felé közeledik (na jó, nem kis hazánkban), mig egy normális 17 éves az érettségire tanul és azt hiszi hogy úristen élete nagy pillanata jön el (miközben egy vizsgaidőszakhoz képest semmi, ami meg ugyanigy viszonyul egy stresszes munkahelyi projekthez). Egy 17 éves az bulizik, barátnőkkel dumcsizik, nem feltétlen illenétek össze.


De ez csak általánositás és simán lehet hogy jól meglesztek

2011. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem igen 34f
2011. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
hogyne szerethetne! nallam mindig ez van es tudod mit,egeszen *ard le az emberek velemenyet.nem ernek annyit h ne szeredhesd azt akit akarsz! hagy eld mar ugy az eleted h kielvezed amit lehet es nem holmi eloiteletektol alakuljon! es igen van ilyen ha latsz benne remenyt akk *taps*
2011. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
74%
apum meg anyum kozott 13 ev van a papam es a neje kozott meg vagy 30ha nem tobb... hagyd az eloiteleteket!
2011. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
igen szerethet..köztem es a baratom között 8 ev van.igaz en 19 voltam mikor össze jöttem vele,ö meg 27.mar nagyon regota együtt vagyunk es mar együtt elünk!szerintem lehetseges! :))
2011. dec. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a bátorításokat. Én sem szeretnék foglalkozni velük, csak érdekel mások véleménye, hogy minél reálisabban tudjak gondolkodni, hogy ne érjenek nagy csalódások.


A pároknak meg további sok boldog évet kívánok :)

2011. dec. 23. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!