Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a volt párotok vagy akár a jelenlegi lehúzott mentálisan?

Figyelt kérdés
tegnap találkoztam vele és egyszerűen lenullázott,tök jó kedvem volt de amint elkezdtünk kommunikálni egyből leminuszolt.
2010. máj. 5. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,igen, ifjabb koromban. Szerencsére nem "jártunk" sokáig, pár hétig csak. Nagyon durva volt. Teljesen kipihenten, feltöltődve találkoztam vele, és félóra múlva úgy éreztem magam, mint aki egy hete nem aludt semmit... Nem tudtam/tudom mi váltotta ki ezt nálam (mondjuk, rengeteget beszélt...), de később utamba került egy cikk, ami az energiavámpírokról szólt. Egy az egyben, mintha róla írták volna... Úgyhogy ha sok mindenben nem is, de az energiavámpírokban hiszek :)


[link]

2010. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez többször ismétlődik, érdemes lenne másik pasi után nézni.
2010. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, energiavámpirnak hivják, ha állandóan ez az érzés jelenik meg vele kapcsolatban. évekig éltem ilyen párkapcsolatban, mire tudatosult bennem, hogy az én energiámból "éll". Amikor szakitottam, mintha egy nagy fekete felhő eltűnt volna felőlem!
2010. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amíg együtt voltunk próbáltam belekezdeni új dolgokba,de mindig az ő problémáival kellett foglalkozni.amióta nem vagyunk egy pár, elkezdtem edzeni,sokkal több minden érdekel,ma is tök jól aludtam szinte újjá születtem,és hálás vagyok,hogy nem kell az ő problémáival foglalkoznom.

Érdekes ez,úgy manipulált,hogy nem vettem észre,és képes volt a dolgokat beállítani olyan formán,hogy ő a szenvedő alany,és hiába mondtam el a frankót akár százszor is ,folyton visszatértünk oda ahonnan elindultunk.köszi a válaszokat,kicsit utána olvastam ennek az energetikai dolognak,szerintem is van benne valami

2010. máj. 5. 10:30
 5/5 anonim válasza:
Velem az osztálytársaim teszik ezt, meg az egyik barátnőm. Tök jóban voltunk, aztán msot már kedvem sincs vele találkozni, mert csak azt érzem, hogy rossz kedvű, fáradt, kiégett leszek tőle. Elolvastam az energiavámpíros cikket, és mind a háromra rögtön tudok példát mondani...
2010. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!