Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2évig voltam együtt párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2évig voltam együtt párommal, bizonytalan voltam, érettségi, nagypapám halála, másik lánnyal jobban megtudtam beszélni ezeket a dolgokat, mert anyukája meghalt. ő ezt nemértette meg de erre aztmondtam h jobb h nemvele beszéltem meg?

Figyelt kérdés
Szakitásunk után 3hétig nemkerestem emiatt. Megbántam visszakarom szerezni, de nemakarja aztmondja nemérez már semmit, nagyon sokmindent megtettem h visszakapjam. Hiányzik, és szeretem. őőis nagyon oda volt csak csalodott. Micsináljak? ő már másik fiu felé nyitogat, de nemtudom felfogni ha tényleg ennyire szeretett..
2011. dec. 23. 16:16
 1/10 A kérdező kommentje:
azt hozzá kell tennem h olyan lánnyal beszéltem akinek 3éve kapcsolata van, és nemakartam tőle semmit, csak könnyebb volt vele ezt megbeszélnem, 1,5honapig azon voltam h visszaszerezzem, nemakarom elveszteni, de mostmár nemkeresem hátha fogok neki hiányozni, mert nemakarom a nyomulásommal taszitani, nehéz szitu....
2011. dec. 23. 16:19
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig mindent jól csináltál,folytasd azt amit elterveztél és hátha hiányzol majd neki.
2011. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Hagyd, lépj tovább. És tanulj helyesírást.
2011. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát remélem csak azabaj hogy nagyon büszke és nemnagyon tud megbocsátani :(:)
2011. dec. 23. 16:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha azért szakított, amit leírtál, akkor örülj neki, hogy otthagyott, mert egy buta liba.
2011. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, bizonytalan voltam, és ezért nemkerestem őt de nemnőztem, nem kurtam félre meg semmi, csak az érzéseket akartam magamba letisztázni de azt ugy nemtudom h mindennap keresem, őmeg ezalatt az idő alatt sirt ki magából....
2011. dec. 23. 16:39
 7/10 Darkavid ***** válasza:
De az a lényeg,hogy ezeket a tudtára is add.Különben elhidegülésnek, elkülönülésnek veszi.
2011. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mindent a tudomására adtam, mindent tud, aztis h mennyire akarom őt vissza, és jóvá akartam tenni, de nemmegy...1,5honapig tepertem utána mostmár az eszemmel feladtam de a szivemmel nem :(
2011. dec. 24. 10:36
 9/10 Darkavid ***** válasza:
Ha ennyire "buta", hogy nem fogja fel akkor nincs mit tenni...De azért próbálkozz valami mással.Valamivel bizonyítsd, hogy nagyon szereted.2 év alatt igazán kiismerhetted.Szánj rá egy napot, hogy elhívd valahová(beszélgetni,vagy amit szeretnél) és figyelj oda minden részletre.Használj ki mindent amit tudsz,róla,hogy szeret.Ha ez sem válik be, nem is szeretett igazán...
2011. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
probáltam már elhivni nemakar adni egy napot sem mert h ugylátja ennek nincs értelme mondta h csalodott és h nemttud megbocsátani... de baekranám bizonyitani, köszi a segitséget.. nagyon nehéz..
2011. dec. 24. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!