Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1. nyugodt, kedves de őszinte és határozott srác

2. kissé erőszakos, szenvedélyes, rosszfiús srác


a kinézettől tekintsünk el, az érdekel melyik személyiséget tartjátok vonzóbbnak.


2011. dec. 23. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az elsőt. :)
2011. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szamóca.. ***** válasza:

a nyugodt lassú emberetől a hátamon is feláll a szőr.

ezt az erőszakos dolgot meg fejtsd ki, mert ha ez azt jelenti hogy pofánb.sz ha megszólalok, akkor köszönöm inkább a vibrátort választom. de a szenvedélyes része jöhet

2011. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a másodikat választanám
2011. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elsőt, mert én elég szenvedélyes és temperamentusom lány vagyok, szeretem a kicsit félénkebb, szolidabb srácokat.

A tökéletes számomra egy kedves, okos, kicsit zárkózott fiú.

2011. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
erőszakost elsősorban nem úgy értem hogy bánt téged, hanem mondjuk verekedésekben vesz részt.
2011. dec. 23. 17:47
 6/13 szamóca.. ***** válasza:
nem szívlelem a mások közti verekedést is, csak extrém esetekben, de azt kell mondjam sokéves átlag alapján tuti a másodikat választanám:D ha engem és a szeretteimet nem bántja akkor maradhat
2011. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha csak ezek az opciók vannak akkor az elsőt. jobb a nyugalom és a jó kapcsolat mint egy rossz fiú mellett az örökös aggodalom. amúgy e kettőből gyűrnék össze egyet.
2011. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Határozott, szenvedélyes, rossz fiús az intim dolgokban okés.

De ha úgy rossz fiús, hogy a szeme se áll jól, és eléggé kétes kilétű, erkölcsű akkor szóba se állok vele.

Nyugodt legyen, nem karok 1 idegbeteget magam mellé. Erőszakos csak a jó értelemben. Például, ha nemet mondok neki, de ős is tudja, hogy nem 100%os az elutasítás, akkor próbálkozzon. Az nekem bejön, ha nem adja fel olyan könnyen.

Kedves is legyen, de ne nyálgép.


De nem veszem sorra minden tulajdonságát. Ha ránézek, és az összkép (és igenis átjön a belső összhang, nem csak a külső alapján) rendben van, onnantól kezdve nyitott vagyok felé, nem fogom elküldeni p*csába, mert próbálkozik.


A lényeg a lényeg: Az aranyközépút a legjobb.

2011. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az elsőt. de szerintem egyébként a megfelelő helyzetben egy nyugodt, kedves srác is tud szenvedélyes lenni, ezek nem zárják ki egymást.
2011. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én a 2. kat :D

amíg engem és a szeretteimet nem bántja nincs gond :D

2011. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!