Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl hamar találtam meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar találtam meg az igazit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátommal 4 éve vagyunk együtt, eddig egész jól ment minden, szeretjük egymást, csak van egy kis problémám, amit már régóta tartok magamban. 19 éves vagyok, tehát szinte az egész kamaszkoromat mellette töltöttem, ő volt nekem az első. Viszont én kíváncsi vagyok arra, hogy mással milyen lenne, tehát még szükségem van tapasztalatszerzésre. Semmiképp nem csalnám meg a barátomat és a szakítást se preferálom... mégis mi lenne a legjobb megoldás?


19/L


2011. dec. 23. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gruppen,szerintem a párod is benne lenne,a pasik szeretik az ilyet.:)
2011. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ezt pedig elég nehéz lenne másképp kivitelezni.
2011. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Örülj a szerencsédnek!
2011. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy mi a fontosabb... Az, hogy megdug pár különböző srác, aztán vagy találsz egy másik "igazit", vagy nem. Esetleg ezzel a fiúval maradsz, így viszont le kell mondanod a "tapasztalatról".

Csak rajtad áll.

2011. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
szerintem itt nem nagyon van megoldás. tulajdonképp nem akarod megcsalni, de mégis. láttad amúgy az elhajlási engedély című filmet? az erről szól, hogy kapnak egymástól 1 hét szabadságot aztán végül senki nem lép félre, amúgy nem olyan jó, nem érdemes megnézni. na de mindenesetre szerintem leginkább beletörődni érdemes, hiszen ha azt mondod hogy szabadságot kérsz akkor ő is kérhet és gondolom nem tetszene hogy ő is félrek*rogat, úgyhogy csak beletörődni tudsz.
2011. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 kukucs13 válasza:

Lefordítva az előzőt:

Választhatsz: Megcsalod,és kurv álkodsz egyet-kettőt,sokat 100-at 1000-ret,amíg meg nem unod,vagy tovább,vagy talán megállapodsz később valaki mellett,vagy,ha a barátod elkötelezett,hűséges,szeret téged,és te is őt,akkor lehet egy életre együtt maradtok,boldogan.

Te döntésed.Nem is értem,miért tetted fel...??! Ezt neked kell eldönteni,nem másnak.

2011. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

érdekes kérdés, tedd azt ami jólesik


ha szereted és nem akarod elveszíteni ne akarj még több tapasztalatot szerezni ilyen idióta nem lehetsz.....

egy lánynál az az ERÉNY ha minél kevesebb fiúval volt, az a normális, a vonzó

legalábbis számomra


ha nem szereted akkor szakítsatok és majd meglátod találsz-e olyat akivel minden olyan jó lesz mint vele


két dolog közül választhatsz vagy " normális " maradsz vagy " kurv@" leszel és minden héten más fiúval fekszel le, te döntsd el


ha az utóbbit választottad írj privit ;) :DD

23/F

2011. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne keresd a tapasztalatot, mert nagyon megbànhatod!
2011. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Igazából ellenzem ezt, de mégis megértelek.


Fiúként nekem még egy lánnyal volt szex és be kell valljam én is rengeteg lánnyal ki szeretném próbálni.


A különbség az, hogy nekem sosem volt barátnőm, csak alkalmim, az is egy lánnyal és egyszer, míg neked van egy komoly több éves kapcsolatod és ráadásul szeretitek is egymást.


Én most ébredek rá, hogy igazából egy olyan lányért, aki tudna engem több éven át szeretni, hűséges lenne és tényleg kimutatná a szeretetét felém, képes lennék érte feladni más lányokat.


Furán hangzik, de már érzem, hogy a szeretet többet ér a puszta szexnél akárkivel.


Keresem ezt a lány és remélem egy nap egymásra találunk. :)


Én csak azt tudom neked mondani végezetül, hogy szerencsés vagy, hogy van egy ilyen párod, aki 4 éve csak téged szeret, de a döntést neked kell meghoznod és mivel feltetted ezt a kérdést szerintem már te is tudod a választ.


Vagy megcsalod és éltek együtt boldogan, ha sikerül titokban tartanod és bírja a lelkiismereted vagy szakítasz vele és ezzel lehet életed nagy szerelmét veszted el lehet örökre és kufircolsz mindenféle fickóval, akikhez csak testileg vonzódsz?

2011. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te már nem vagy igazán szerelmes a barátodba. Úgy pedig nem biztos, hogy van értelme folytatni. Most még úgy érzed, nem tudnád megcsalni, meg hogy talán így is oké a dolog- de mi lesz, ha 3 év múlva megkéri a kezed? Akkor rádöbbensz, hogy nem éltél még eleget és hogy nem bírod ki, és akkor hagyod el, mikor ő már a közös életeteket tervezi? Szerintem jobb, ha most átgondolod, mit is érzel iránta.

Én 16 évesen jöttem össze a párommal, szintén 4 éve vagyunk együtt. Viszont mindennél jobban szeretem, ugyanolyan rózsaszín ködben lebegek, mint az elején... Ő a mindenem, az egyetlen Igazi Férfi a szememben, ha lehetne, minden percemet Vele tölteném, ha nincs velem, hiányzik... Soha, egyetlen percre nem fordult meg a fejemben, hogy kellene más, hogy esetleg kipróbálnék másokat (Ő volt nekem az első szexuális téren)... Mert boldog vagyok Vele, és a legboldogabb ember leszek a világon, ha Vele élhetem le az egész életemet. Lehet, hogy nagyon nyálasan hangzik, de tényleg így érzek, ugyanolyan szerelmes vagyok, mint a legelején, sőt, még inkább... 4 hónapja lakunk együtt (hét közben, hétvégén hazautazunk), azóta még erősebbnek érzem a kapcsolatunkat. És tudom, hogy Ő ugyanígy érez, érzem, tettekkel és szavakkal is bizonyítja- és megadtam neki is a lehetőséget, hogy kipróbáljon másokat, "kiélje" magát, Ő pedig megsértődött, hogy hogy feltételezhetem róla, hogy ki akarna próbálni mást, mikor én kellek neki egész hátralevő életében...

Magunkon kívül még egy párt ismerek, akik még gimiben jötte össze, 16 évesen, most több, mint 5 éve vannak együtt (szintén elsők egymásnak).

A legextrémebb eset, amit ismerek, ahol a pár mindkét tagjának legelső kapcsolata volt, mikor 18 évesen összejöttek- 20 éve vannak együtt, ebből 15 éve együtt is élnek, mégis úgy bújnak egymáshoz, mint egy friss szerelmespár, le sem tudnák tagadni, hogy mennyire szerelmesek...

Tehát igen is létezik olyan, hogy nem múlik el a szerelem, és az ember nm vágyik másra, mert a szerelmén kívül nem érdekli más, nem kell más mert Ő a tökéletes.

Ha Te nem így érzel, akkor jobb, ha minél előbb elmondod a barátodnak, és közösen eldöntitek, hogy van-e értelme így folytatni, kockáztatva azt, hogy Te bármelyik pillanatban ráébredhetsz, hogy tényleg ki akarod még másokkal próbálni és inkább váljanak el az útjaitok...

21/L

2011. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!