Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl hamar találtam meg az igazit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar találtam meg az igazit?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 éve járunk és minden nagyon jól működik köztünk, sok a közös témánk, heti 3-4 alkalommal találkozunk és jól érezzük magunkat. Szeretné, ha feleségül venném, és én is úgy érzem, hogy ez volna a helyes. Neki több barátja volt előttem, nekem viszont ő az első (minden tekintetben). 22 évesek vagyunk most. Úgy érzem, hogy még nincs itt az ideje annak, hogy elvegyek valakit, hogy összeköltözzek vele, mert érdekel, hogy milyen lehet más lánnyal. Ennek ellenére nagyon szeretem Őt, mert nagyon kivételes lány, de úgy érzem, hogy még nem "éltem", nincs itt az ideje elkötelezni magamat.


Mi van ha 30 éves koromban eszembe jut, hogy még nem voltam mással és hiányzott az életemből a párkeresés, a kalandok?


Mit tegyek?


2010. jún. 13. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha 30 éves lennél, és most lennétek 2. éven együtt, akkor próbáljatok meg egy 3-5 éves összeköltözős kapcsit, de mivel csak 22 vagy, hagyd ott, vagy lassitsatok. Tesóm 25/F és itthon élvezi az életet egy távkapcsis 19 éves lánnyal...


20/F

2010. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az anyukám 15 évesen ismerkedett meg apukámmal, (ő volt az 1. neki, és az utolsó is) természetesen azóta is együtt vannak, lassan 30 éve.

Tedd úgy,ahogy helyesnek látod.

"mert érdekel, hogy milyen lehet más lánnyal" --> ebből nekem az jön le, hogy nenm is szereted őt igazán. Szerintem, ha az ember szeret valakit,akkor csak ő érdekli,senki más.

2010. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek: az is bennem van, hogy 35 évesen családot alapítani se a legjobb...mire felnő a gyereked, vén leszel mint az országút...


Másodiknak: csak testileg érdekelnek, sajna ilyen vagyok... amúgy senkire nem cserélném le a barátnőmet



köszi a válaszokat

2010. jún. 13. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne nösülj ő nem szabad az első szerelmedet elvenni, nincs semmilyen tapasztalatod persze hogy tökéletesnek látod most, de ha 1-2 év múlva osszolni kezd a rózsaszín köd mindketten nagyot szívtok.
2010. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem ha igazán szeretnéd akkor nem gondolkoznál azon, hogy milyen lehet más lányokkal!

Eddig még én is csak a mostani barátommal voltam együtt de nagyon szeretem és el tudom vele képzelni az életemet és nem gondolok arra, hogy milyen lehet más pasikkal mert feltétel nélkül szeretem és nekem nem kell más!

2010. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

20:12 vagyok


az ember nem minden nap lesz szerelmes én a helyedbe örülnék annak, hogy van egy lány akit szerethetsz és ő is szeret miért kell foglalkozni a jövővel?! még a jelenben vagy majd kialakul, hogy mi lesz köztetek a jövö még messze van

legyél szerelmes és éld az életed azzal akit mindennél jobban szeretsz :)

2010. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én 18 vok nekem is az első pasim lesz az utolsó:)úgyanis hamarosan eljegyez:)
2010. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Együtt maradtál vele?
2013. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!