Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lányt a barátja nézi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt a barátja nézi ha pl a lány alszik vagy be vannak csukva a szemei, és úgy nézegeti a lány arcát, akkor oda van érte és tuti szereti?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok?
2011. dec. 24. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy amikor valaki alszik, sokkal cukibb :)
2011. dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem utálja
2011. dec. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de nem konkrétan alszik a lány,csak becsukja a szemeit a barátja mellett.:)
2011. dec. 24. 10:44
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi második:D

bár véleményeket kértem, ez is az volt.:D

2011. dec. 24. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem az frusztrál ha úgy néznek ha be van csukva a szemem, tehát engem biztos nagy imadhat mindenki. :)

Amúgy gondolom ja.

2011. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt gondolja: "Húúúú de megkúrnám!"
2011. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Macs1209 ***** válasza:
Van 1 fajta feelingje...
2011. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelenti azt, hogy szereti. Nézheti akármiért is.

Az én párom reggel mindig "kifiguráz", hogy hogy lehet ilyen pózokban aludni, stb stb. Én mindig előbb alszok el, ő pedig elmondása szerint imádja nézni, ahogy alszok, mert aranyosan szuszogok, hülyébbnél hülyébb pózokat veszek fel, stb stb. :)

2011. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
OLELES!!
2015. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!