Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik fiú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú lány között igazi barátság? Többi lent.

Figyelt kérdés

Vagy talán egy idő után valamelyik fél mindenképpen eggyel tovább lép?

Sokat találkozom a barátommal, és van amikor eléggé közel kerülünk egymáshoz. Nem tudom hogy neki mi járhat a fejében, amikor sokszor neki áll "piszkálni". Úgy képzeljétek el, mintha én lennék a babája, ő nagy és erős, én meg kis törékeny vagyok mellette...

Szerintetek, ha így folytatódnak a dolgok lesz vmi több is közöttünk?


2011. dec. 23. 21:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Állatok vagyunk, ha nem talál jobbat mindenképp lesz valami több.
2011. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Randy Orton ***** válasza:
Cidázd le
2011. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Mivel ezek szerint a te fejedben is megfordult a dolog lehet :)

De létezik szerintem, csak nem biztos hogy köztetek.

2011. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Aztmondják hogy nem létezik... mert valaki mindig többet akar... :D
2011. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ha vmelyik a saját neméhez vonzódik
2011. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
nálam olyan volt régebben hogy csaptam a szelet valakinek, de nem akart semmit, viszont jól elvoltunk. aztán egyszer csak meguntam, rájöttem, hogy nem hozzám való, utána barátság maradt. nem bánom máig sem.
2011. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

nekem van fiú barátom(az egyik legjobb ráadásul)se se én nem akarok tőle többet. olyan mintha a testvérem lenne.

idővel biztos ki fog alakulni valami köztetek, ami több lesz mint barátság.

2011. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Sztem létezik fiú-lány közötti barátság :)
2011. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

ebből a "játékosságból" gondoljátok, hogy lehet hogy nálunk lesz több is?

Meséljétek el, kérlek a saját tapasztalatitokat is :)

2011. dec. 23. 21:14
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e ilyen. Én még nem voltam így. Persze vannak lány barátaim, de nem mondanám igaz barátnak (nem is nagyon akarok ilyet, mármint női igaz barátot). Persze sok mindenről el tudok beszélgetni velük, inkább havercsajnak nevezném őket. Nekem egy igaz barátom van, egy velem egy idős férfi. Haverom sok van. Ez a barátom már gyerekkorom óta velem van. Soha nem hagyott még sz@rban, én sem őt. Nem érdekli, hogy éppen nincs pénzem, akkor is a barátom, sőt nehéz helyzetben kisegít anyagilag és csak akkor kell visszaadnom a pénzt, ha az nem az utolsó pénzem. Persze mindíg neki adom először oda, aztán jöhetnek a számlák.
2011. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!