Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lényok! Merjek lépni v félreér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lényok! Merjek lépni v félreértem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt az egyetemen és nekem nagyon szimpatikus. Mostanában sokat gondolok rá. Most vizsgaidőszak van és hát nem találkozunk egy jó ideig. sangyer@citromail.huolt egy közös vizsgánk, és utánna mellém ült, megkérdezte h sikerült, persze mosolygott...utánna én írtam rá facebookon, hogy végül hanyast kapott, és egy jó negyed órát el is beszélgettünk, komunikatív volt meg kicsit érdeklődő. Másnap rám írt, hogy jó jegyet kapott és kérdezte h zavar e....igazából ezek nem tudom mennyire jelek vagy nem...nem tudom eldönteni, én úgy vélem szimpatikus lehetek neki, de nem vagyok benne biztos. Mi tévő legyek? beszélgessek vele facebookon vagy várjam meg még egy hónap múlva összefutunk? Hogy tudhatám meg h tetszek e neki? Ezek jelek lehettek amiket leírtam?
2011. dec. 24. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem bejössz neki.
2011. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is bejössz neki,szóval gyerünk lépj valamit!:D

Amúgy boldog karácsonyt!:D

2011. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt nem tudhatjuk mit érez... de kérdezd meg hol szilveszterezik és menny oda vagy hívd randira, ne szarozz!
2011. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Előbb a bal láb, aztán a jobb.

Hidd el nekem, előbb-utóbb menni fog.

És hogyha elesel? Kelj fel!

Aztán csak okosan,

mert pontosan te tudod, hogy hogy jár aki rohan.


És a bal láb, aztán a jobb.

Mert nem a haladás az, ami rajtad kifog.

És hogyha felkeltél, sose félj attól, hogy elesel.

Hidd el, hogy a legboldogabb közülünk majd te leszel."


Igen, beszélj vele nyugodtan. Egyébként hogy adnád a tudtára, hogy tetszik neked?

(nem vagyok lány, de azért remélem hasznos a válasz)

2011. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt a dal én is szeretem! :D
2011. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sangyer@citromail.hu


ide írjunk neki?

2011. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!