Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar vajon többet? Segítsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar vajon többet? Segítsen valaki.!

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy van egy fiú "barátom". Tudja ,h szerelmes vagyok belé. De nem mondta,hogy Ő nem vagy,h nincs esélyem.. Tegnap felmentünk hozzá 3-an. (én,ő,meg egy haverja) és kitalálta,h aludjunk:) hát bele egyeztem:) Nagyon édes volt ,ahogy a karjaimban aludt. és szorosan magához szorított.. és smároltunk..meg ahogy aludtam néha észre vettem h néz.. és felém hajolt és próbált rajtam aludni és puszilgatta az arcom.:$ és folyton bújt és annyira jó érzés volt. A teste meg tűz forró volt ahogy az enyém is.. melegünk volt mégis bújt és szorított magához mindig amikor mocorogtam:$ Nagyon szeretem.:( de semmit nem mond.. :/ egy szavába kerülne h járjak vele de semmi:( állitolag sokat csalódott és neki fura ,h szereti valaki, pedig szeretne már szerelmes lenni és szeretve lenni..

mégsem kapok jelet ,h szüksége lenne rám:( és kérdezte halkan h "szeretsz"? de olyan fáradt voltam h csak nyögni tudtam :$ és mondta,h ezt nemnek veszi:D érdekesnek találtam ,h megkérdezte.. Nem merek vele beszélni hogy járjunk vagy legyen több mert félek a választól:((

Ma még nem is beszéltünk és úgy hiányzik.:(


17/L 18/F


2011. dec. 24. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez tök egyértelmű :) Boldog lesz a Karácsonyotok, ha amint tudsz vele beszélni, felteszed neki Te a kérdést, hogy járunk? :D és igent fog mondani ^^
2011. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm

amint tudok beszélek vele^^

2011. dec. 24. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!