Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ha a pasim (aki mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ha a pasim (aki mostanában elhanyagol) kicsit féltékennyé teszem?

Figyelt kérdés
Egy találkára azért nem érnék rá,mert egy fiú ismerősömmel beszéltem már meg talit. Tovább rontana a helyzeten vagy kicsit észbekapna,hogy a barátnője más fiúknak is tetszik úgyhogy jobb ha vigyáz rá? L/17
2011. dec. 25. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az már csak a legvégső eset legyen először próbálj meg vele beszélni hogy többet szeretnél vele együtt lenni vagy hogy jobban figyeljen rád. Lehet hogy sok a dolga vagy hasonlók.
2011. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sztem gyerekes dolog

olaj a tűzre


inkább ülj le vele és mondd el neki őszintén h több figyelmet szeretnél

2011. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom,de ha mégis ezt teszem? féltékenység és megóvás vagy düh és szakítás lenne belőle?
2011. dec. 25. 11:06
 4/9 BlackSword ***** válasza:

Ne tedd... Tüzet sem oltunk olajjal... És csak egy nagy veszekedés, és szakítás lenne...


És tényleg gyerekes...

2011. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
emberre válogatja hogy ki hogy reagál,lehet kiakadna aztán elküldene a francba...beszélgetéssel többet érsz hidd el...plussz ezek féltékennyé tételek elég átlátszók szoktak lenni és aki egy kicsit tapasztaltabb az úgy is rájön hogy direkt csinálod és még jól körbe is röhög esetleg...
2011. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, ez amit meg írtál nagyon átlátszó. Nálam meg egy lány abban a pillanatban h elkezd ilyen kicsinyes játékokat űzni, mehet, amerre lát :P

Szal sztem inkább ne... ha most elkezdesz játszani és a fiúd nem olyan fajta, mint én (azaz elviseli), akkor folytathatod a játékaidat egy életen keresztül... azt meg gondolom te se szeretnéd...

18/F

2011. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha az én csajom lennél, és más fiúkkal is találkoznál, simán kidobnálak, ha nem akarok személyeskedni, akárkivel ezt tenném.ha el hanyagol,szólj neki.ne rafináltkodj.ha nem tudod rá venni, hogy foglalkozzon veled, akkor meg minek tartod?de ezzel nem érsz/érnél el semmit.csak hogy qrvának tartson,meg hogy azt hiszi majd, hogy férrekefélsz
2011. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy észbekapna, csak épp azt is megfigyelné, hogy ő egy kicsit elhanyagol, mert sok a dolga, te meg már kapásból más kanok társaságát keresed. Hát nemtudom, nem túl jó kilátások. Beszélj vele!
2011. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, semmiképpen se tedd! Bár minden férfi máshogy reagál az ilyenekre, de ezzel nem nagyon érnél el semmit, csak olaj a tűzre.

Pár hete az én pasim is hanyagolt, kitaláltam, hogy kicsit féltékennyé teszem, hogy észrevegye, ha ő nem foglalkozik velem, hát majd lesz más, aki igen. De mivel nagyon szeretem, nem tettem konkrétan semmit, csak elmentem vásárolni meg vacsizni egy fiubarátommal (évek óta ismerjük egymást, barátnője van, tehát abszolút nincs köztünk semmi több mint barátság-csakhát ezt a barátom nem tudta)

Utána olyan botrány lett belőle, hogy hetekig kellett engesztelnem, olyan passzív volt, mintha egy idegennel beszélnék.

Ráadásul elég jó emberismerő, szoval még arra is tökéletesen rájött, hogy nem csináltam semmit a fiúval nem is volt szándékom, csak direkt akartam idegesíteni.

Úgyhogy ne tedd, főleg, ha a te pasid is makacs

2011. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!