Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam vele, de mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele, de mostanában hiányzik (? )

Figyelt kérdés

2hónapja szakítottam a barátommal.Majdnem 2 évig voltunk együtt, de a vége fele úgy éreztem, hogy már nem annyira szeretem ezért szakítottam.Rá 1 hónapra felkeresett és kérdezgetett, hogy hogy vagyok, meg, hogy túltettem-e már magam rajta?És akkor én elmondtam neki, hogy igen.De most arra ébredtem, hogy hiányzik.Úgy gondoltam, hogy nem fogok vele beszélni, mert valahogy nem szeretek beszélgetni az exekkel.De most mégis szívesen beszélgetnék vele. A probléma az, hogy nem tudom eldönteni, hogy mi hiányzik maga a törődés, a szerelem vagy konkrétan Ő.


Ha ráírnék, akkor az őt felkavarná, meg engem is.Nem tudom mi ez...Valaki volt már hasonló helyzetben?Szerintetek mi lenne a helyes?


2011. nov. 14. 19:55
 1/4 netzsaru ***** válasza:
100%

mivel tartós volt a kapcsolatod, ezért beférkőzött a szívedbe, 2 hónap alatt nem lehet elfelejteni egy hosszú kapcsolatot, sőt szerintem egy kapcsolatot (már ami rendes) nem lehet elfelejteni. Még ha folyamatosan beszélsz vele általános témákról megőrizve a nyugalmat akkor a barátság megtartható még, van esély rá. de ha nem beszélsz vele, akkor egyszerűbb lesz, ilyenkor jön jól egy barátnő vagy fiúbarát (már aki tényleg az) hogy meg tudja mondani kívülállóként a véleményét és nyílván ő többet tudna segíteni.


remélem tudtam segíteni

2011. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már hasonló helyzetben, csak én rá is írtam elkezdtünk beszélgetni és amikor ez történt ő már tökre leszart engem és kellemetlenül éreztem magam...
2011. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
teljesen ugyan ebben a helyzetben vagyok én is... :( az exemmel majdnem két évig voltam együtt szintén, mikor elhidegültünk egymástól és szakítottunk. ennek ellenére továbbra is találkoztunk, talán azért is mert nem tudtam elfogadni a helyzetet... én a mái napig szeretem, holott már egy éve hogy külön vagyunk, csak közben nekem volt egy három hónapos kapcsolatom, ami nem működött, hiszen rajöttem hogy még az előző exemet szeretem... szóval... :) ilyen rövid élménybeszámoló után én azt javaslom adj magadnak egy kis időt, jó alaposan tisztázd magadban mit érzel még iránta valójában, és ha úgy érzed hogy kell neked ne habozz, mondd meg neki mielőtt késő lenne.... nehogy úgy jarj mint sajnos én is, hogy a srác már jobban érzi magát egyedül... :s aztán kiderül hogy újra együtt lesztek vagy sem.... szerintem egy próbát mindenféleképpen megér a dolog... de ha ő nem szeretné már újrakezdeni, sajnos azt is el kell fogadnod... remélem segítettem legalább egy kicsit a válasszal/történettel :) sok sikert kívanok neked!!! :)
2011. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyoon aranyosak vagytok!:)) Köszönöm szépen a válaszokat, és sok szerencséét:DD
2011. nov. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!