Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyanokat akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyanokat akiknek 15,16,17,18 evesen nem volt baratnöjük mert nem volt egy lany se aki akart volna kapcsolatot es par ev mulva csak ugy tapadtak ra a lanyok?

Figyelt kérdés
Azzal vigasztalnak,hogy ne szomorkodjak,hogy nincs most baratnöm.Majd kesöbb tapadni fognak ram a lanyok...Szeretnek hinni ebben...
2011. dec. 25. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Jah. Öcsém ilyen volt. :D

Mi munkám volt benne, te jó isten. De most nem tudja levakarni magáról a nőket. :D Pedig egy vékony, parasztbajszos, hülye kis kocka volt. :D

(félreértés ne essék, szeretem az öcsémet. :D)

20L

2011. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja ismerem apádat
2011. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
anyukád azért mondja ezt neked hogy ne szomorkodj! De megnyugtatlak nem így lesz! Úgy lesz hogy később lesz@rod már hogy nincs senkid!
2011. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem megtörtént, de mocskosul sok munkám van benne. Kesergéstől még senkinek nem lett csaja, javíts magadon, amennyit csak tudsz!
2011. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én.


Tegyél valamit érte komám.


1) Ne parázz, a lányok észreveszik, hogy félsz.


2) Járj el gyúrni. Magabiztosságot ad.


3) Tanulj, h jó melód legyen. Nem (csak) azért mert a lányok a pénzre buknak, de az is magabiztosságot ad, ha tudod, h még holnap lesz hová menned dolgozni.


4) Lógj sokat kötetlenül a csajokkal. A csajok imádják a "felhőztetni" a fiúkat, de ha valaki nem "felhőzik" utánuk, hanem ugyanúgy barátként tekint rájuk, attól meg tudnak veszni. És így szokod a társaságuk.


5) 15 évesen a hülye csajok szemében egy éretlen hülyegyerek vagy, bezzeg 25 évesen minden 1x éves fel fog rád nézni.

2011. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd Bill Gates akkori nőismerőseit, akik nem akartak vele járni...
2012. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jah egyik ismerősöm egy hülye csíra volt mégis fordult az élete. Nekem is fog de nekem elég egy lány is amit meg is kapok:)

f18

2012. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy srác ismerősöm, aki 14-15 éves kora körül egy kis gömböc volt, frusztrált, ideges jellem, mert mindenki cikizte, amiért kicsit kövér volt, és butus. Ennek már vagy 4-5 éve, azóta eljöttem a városból, nem is találkoztam vele, egészen tavaly nyárig. És hát... majdnem dobtam egy hátast. A srác eljárt edzésekre, gyúrt, versenyzik, érmeket nyer, ráhajtott a tanulásra, most már értelmesen el lehet vele beszélgetni, és persze mindezeknek köszönhetően a frusztrációja is elmúlt. Tapadnak is rá a csajok rendesen :) Jól kikupálódott, de biztos vagyok benne, hogy rengeteg energiát fektetett bele...
2012. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen voltam! :-P
2012. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!