Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért panaszkodnak folyton, hogy a lányoknak csak a külső számít és miért nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés
Nem éretm miért csinálják ezt. Beláthatnák, hogy magukhoz hasonló, de legalábbis hasonló gondolkodásmódú barátnőt kell keresniük. Ennyi lenne a dolgok titika. Hisz nézzen körbe mindenki, aki párt akart és komolyan gondolta van mindenkinek, mert a megfelelőnél próbálkoztak. Nem az a fontos, hogy szerinte ki a legszexibb, hanem hogy ha maga mellé képzeli mennyire illenének össze. Szerintetek ezt a pasik miért nem tudják megérteni és eszerint élni?
2011. dec. 17. 18:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
6%
Köszönjük, Emese.
2011. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
70%

"Beláthatnák, hogy magukhoz hasonló, de legalábbis hasonló gondolkodásmódú barátnőt kell keresniük. Ennyi lenne a dolgok titika."


Csak kifelejtetted a képletből azt, hogy egy nem jóképű(de nem is ocsmány), hétköznapi komoly gondolkodásu srác hiába akar magának hasonló lány, a hasonló lányoknak nem ő az ideál, hanem egy sokkal jobb pasi.


Hogy értsd ha egy level6 pasi akar magának egy level6 lány esélye nincs, mert a level6 lány legalább egy level8-as pasit akar magának. Igy a lelvel6-os pasi le kell adja a szintet min level4-re vagy még alább. Szerinted ez igazságos?

2011. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Aztán kiderül, hogy a hasonló gondolkodású lányoknak még azokénál is nagyobbak az igényeik akiknél az említett fiúk nem mernek próbálkozni...
2011. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
60%

Na akkor elmesélek egy friss, tegnapi történetet. A lánnyal pár napja leveleztem, tökéletes összhang, kitűnő hangulat, stb. Aztán tegnap küldtem neki képet. A következő levelében azt írta, hogy csak barátnak tud elképzelni.


Nyilván ebből nem lehet általánosítani, de a kérdés is ugyanennyire általánosító. Remélem, segítettem.

2011. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
73%
Mert képtelenek belátni, hogy nem csak a másik emberben lehet a hiba, hanem bennük is.
2011. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy nem lesz kölcsönös a vonzalom, de ez már első alkalommal kiderül. Ha nem akarnak maguk fölé menni pár tekintetében, akkor sokkal hamarabb fognak találni.
2011. dec. 17. 18:40
 7/36 anonim ***** válasza:
68%

Mert az ember mindíg jobbat akar.

Nem mondom, hogy a szexisség a lényeg, a mondandódban ott van az igazság. De mondjok egy példát. Kissé mackós srác vagyok (vagy inkább ducibb, ez konrkrétabb), de képtelen vagyok vonzódni a molettebb csajokhoz. Nem nőiesen teltről beszélek, annál többről. Képtelen vagyok. Ez az én defektem. Nem tudom elképzelni magam mellett, meg sehogy sem. Hiába tennék akármit, még is csak férfiből vagyok. Ha nincs meg az alapvető szexuális vonzalom, akkor lényegében csak egy jó barát a lány. Erről csak én tehetek, ezzel tisztában is vagyok.

De inkább halok meg szüzen, mint hogy olyannal legyek akit nem tudok maximálisan szeretni és csak jól átverném őt...


Amúgy az összeillésről annyit, hogy szinte nincs olyan pár aki rendesen összeillik. A kompromisszumokban van a lényeg. Csak a kompromisszumkészség mélysége mindenkinél változó és mindenki másban tud az lenni.


21F

2011. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
18:40 : Ha személyesen ismerkedsz nagyon sok időt spóralhatsz meg.
2011. dec. 17. 18:41
 9/36 anonim ***** válasza:
36%

"Csak kifelejtetted a képletből azt, hogy egy nem jóképű(de nem is ocsmány), hétköznapi komoly gondolkodásu srác hiába akar magának hasonló lány, a hasonló lányoknak nem ő az ideál, hanem egy sokkal jobb pasi. "


Ez egy idióta általánosítás. Ki dönti el, hogy ki a level4-es és a level6-os?

A szépség szubjektív.

2011. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
50%
Ez a szépség szubjektív dolog max nagyobb, értelmesebb korosztályban mondható el ahol már mások véleményére kevesebbet adnak. Tizenévesen és gyenge húszasban bizony a mások véleménye a mérvadó ebből kijöhet egy szám is mint ahogy írta a srác, hogy lvl 6.
2011. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!