Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a pasiktól, lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a pasiktól, lehetséges hogy mégis legyen valaha barátom?

Figyelt kérdés

18 vagyok, talán onnan eredhet hogy általános iskolában mindíg bántottak..


Ez még mindíg bennem maradt, félek a pasiktól, félek hogy megaláznak stb.

volt már rá lehetőség, hogy legyen valami, de egyszerüen ha hozzám ér valaki, nem bírom elviselni józan állapotban..

Ha egy kicsit iszok akkor persze már igen, de nem tehetem ezt egyfolytában..

Mindenkit ellökök magamtól, mert úgysem lenne türelme senkinek hozzám..

Azt is tudom, hogy az olyan fiúk akik lúzerek, hülyék meg rondák, azoktól persze nem félek, de beléjük szeretni sem tudnék...

Esetleg ha van hasonló helyzetű srác mint én, ő még talán megértene.. de milyen tapasztalataitok vannak, talál az ilyen ember párt előbb utóbb?


2011. dec. 26. 16:13
1 2 3
 1/28 Macs1209 ***** válasza:
Talán ha találkozol valakivel, aki lassan, de biztosan közeledik, és elmondod neki ezt a problémád, meg fogja érteni. Várj a normális pasira, ennyi a történet :)
2011. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
így jártál. marad a társkereső.
2011. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Macs1209 ***** válasza:
37%
azért 18 évesen ne küldjük már még a páratlanra :D
2011. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ha senkiben sem bízol meg akkor nem.
2011. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

Hát.Nem tom lehet én vagyok a hibás nekem így csak vonzóbb vagy.


Már csak azért is:


-Mert kihívás számomra.

-Kijavíthatom azt amit mások elrontottak

-És ha sikerrel játok akkor én leszek az aki miatt egy kicsit de pozitívan megváltozik a személyiséged :)


És biztos vagyok hozzá hogy lenne hozzád türelmem de akkor neked is bíznod kéne benne legalább egy iciri-picirit is ... :)

2011. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
bocs helyesírásért de sötétbe nem látoma gombokat :(
2011. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
utolsó: ezt jó hallani/ olvasni :D
2011. dec. 26. 16:28
 8/28 anonim ***** válasza:
Örülök neki :)
2011. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%

Ismerek ilyen lányt. És nincs sok szerencséje 5 évvel idősebben sem a pasikkal. Nem szeretne egyedül maradni, de nem bír bízni.

Esetleg próbálj meg pszichlógushoz járni, segíthet.

2011. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
köszi, igaz nem szeretek erről beszélni, még senkinek sem mondtam igazából.. nem szeretném ha megtudnák az emberek, akkor még ezzel is csesztetnének... főleg hogy igazából nem is sejtik, azt hiszi mindenki, hogy azért nincs pasim mert az egyéjszakásakat szeretem...:D
2011. dec. 26. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!