Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem válaszolt a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem válaszolt a barátom a karácsonyi sms-emre. Ismerve őt, érdemes ezen gondolkodnom?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve vagyunk együtt, mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolat. Nagyon rendes, meg minden,tényleg nem lehet rá szavam, csak előttem nem igazán ismerkedett, sms-ezett senkivel, néha nem találja a helyét. Írtam neki üzenetet ma, hogy mégis el tudok hozzá menni karácsony másnapján (ezért könyörgött hetek óta, hogy töltsem vele az ünnepet), és boldog ünnepeket kívántam neki. Ez délben volt, azóta semmi válasz. De a közösségi oldalra kiírta, hogy mindenkinek boldog karácsonyt kíván. Elhatároztam, hogy megpróbálom felnőttként kezelni ezt a dolgot, nem törődök vele, de mégis zavar. Azért jól esett volna egy válasz, vagy legalább neten írt volna, hogy ne kerüljön pénzbe. A másik meg ami kínos volt nekem, hogy előre lebeszélte velem, hogy karácsonyra kis értékben vegyünk egymásnak ajándékot, egy csokit pl. Pedig eddig sem engedtük el magukat, én saját készítésű ajándékokat adtam, nem csak alkalmakra, néha csak úgy, max 1000-2000 ft értékben. Tőle is mindenre egy tábla csokit kapok, születésnapra, névnapra is. Legszívesebben azt mondanám, hogy hagyjuk a fenébe az ajándékozást, látom hogy neki csak nyűg, nekem meg kínos hogy így lebeszéli velem. Pedig tudja jól, hogy én egy szaloncukornak is képes vagyok örülni, annyira zavar, hogy ilyen kényes témát felhozott. Az egy éves fordulónkról pl. szót sem ejtett. Én meg magamat szégyellem, hogy milyen ember vagyok, hogy ez zavar. Mi a véleményetek, én pörgöm ezt túl?

20/l


2011. dec. 24. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát figy, én összevesztem egy lánnyal, jó két hétig nem beszéltünk. Üzentem neki és a családi vacsi közben is rögtön visszaüzent, pedig tudom, h xarik rám. Ti meg elméletileg szeretitek egymást, szted?
2011. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És amúgy látod, hogy szeret? Fel se tünt neki anno, hogy betöltöttétek az első évet? A másik, hogy egy üzenetet írhatott volna :/ Nem értem. nekem nagyon rosszul esne
2011. dec. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy szeret, efelől nincs kétségem. Minden idejét velem tölti, több száz km-t utazott, hogy pár napra lásson, többször el is sírta magát, mert bele gondolt, hogy milyen lesz ha több hétre nem leszünk együtt, ilyesmi. Mindig dicsér, kedveskedik velem, udvarol, tényleg egy szavam sem lehet, ezért nem is szólok neki erről. Mert az lenne, hogy belátja hogy rosszul csinálta, és megint nyominak minősítené magát...Tudom hogy ez azért van, mert nem a virtuális világban él, és előttem nem volt senki, akivel bármilyen módon üzengetett volna. Nem akarom felhívni a figyelmét meg követelőzni, mert rendben van minden. Csak néha már zavarnak ezek a dolgok.
2011. dec. 24. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Más meg másban lenne rossz, tökéletes nincs. Neked melyik a fontosabb az alapján válassz.
2011. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, utolsó!

Teljesen igazad van.

2011. dec. 24. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet..este 9óra van és nem kaptam smst...és interneten volt fent, ahol egy közösségi oldalon mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánt, de ott sem írt..:((( Különbség mi nem jöttünk össze, de nagyon alakulóban van..lány vagyok..jól esne ha ő írna hamarabb ha eddig minden 2. nap smseztünk:)
2011. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha írt smsbe vissza, majd szólj, ez érdekel..:)
2011. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Beszéltünk ma este is, mint mindig, Boldog karácsonyt kívánt, fülig ért a szája, hogy megyek, és elmondta, hogy eléggé rosszul érezte magát az sms-em után. Mert úgy érezte, hogy költségbe ver engem, és milyen már hogy nem ő jön. Mondtam hogy ez butaság, hisz ő is jött már sokat utánam.

Te csajszi, aki írtad, hogy kialakulóban van valami,és még nem írt, van már fejlemény? Remélem okés lesz minden!

2011. dec. 24. 22:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök nektek, nekem december 25.én írt csak:)):((
2011. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod tolerálni a zsugoriságát-mert azért ez az,már bocs-,akkor még további sok boldogságot,de úgy látom,elég szépen látod a helyzetedet.Én se 20 rongyért veszek ajándékot,de ha egy csávó egy sms-t vagy egy Milka-és még nem is egy luxus márkáról beszélek- csokit is sajnál,biztos nem tartanék ki.
2014. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!