Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy tudatosan csalom a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nem annyira vonzó külsőleg számomra, nem vagyok belé szerelmes még, (amúgy nem rossz csaj) viszont tudom, hogy nagyon jók a belső tulajdonságai. Szexuálisan viszont hiányzik sok csaj, ezért néha felcsípek ezt azt.

És ha találkoznék olyan csajjal, aki minden szempontból jobb mint a barátnőm, vele járnék. Nem érzem túl jól magam, nyom egy kis bűntudat.

Mennyire tartjátok ezt elítélendőnek?


2011. dec. 26. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
a csajod helyébe kiherélnélek, és rossz kategória
2011. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szórakozás kategória??? O.o


Nagyon szemétség ez tőled, ezért tart ott a világ, ahol... Ne legyél ennyire fatökű, legyen benne annyi gerinc és mondd meg szerencsétlen lánynak az igazat és viseld annak a következményét hogy nem tudsz férfiként viselkedni...

2011. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy most írok egy nyolc évvel ezelőtti kérdésre, de ez az ("a csajod helyébe kiherélnélek") nem kell itt ennyire keménynek lenni meg szerintem a valakit ki akarsz herélni például puszta kézzel akkor most is azt mondom, hogy lehetőleg akkor tedd, mikor mélyen alszik azaz álmába, mert mondjuk ha nekem egy nő, csaj agresszívan nyúlna a golyóimhoz, vagy csak próbálná meg na akkor utána már kezek nélkül maradna aligha nem és nem érdekel az indoka, hogy miért tette.


Kérdező:! Te meg azért tényleg elmondhattad volna neki anno, legalább is azt, hogy te még ki akarod élni magadat ez idáig oké is, ha azt érezted az akkori aktuális kapcsolatodban, hogy hiányzik a szexualitás, vagy csak nyitott kapcsolatban szerettél volna lenni, akkor ezt is megmondhattad volna neki. Na mindegy ha fiatal valaki nemtől függetlenül akkor ott nem maradhatnak ki a bulik sem bár kinek hogy de nem sok olyan fiatal pár van amelynek valamely tagja legalább egyszer ne lépne félre ennyi.


(FF)00896/@.

2019. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!