Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első csók. Hogy kell csókolózn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók. Hogy kell csókolózni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és már egy ideje együtt vagyok a barátommal.. Neki már volt sok barátnője és minddel csókolózott.. Nekem is volt már egy barátom.. De félősebb volt mint a mostani, és vele nem jutottunk el a csókig. És most már nagyon szeretnem, de amikor sor kerülhetne rá, mindig beparázok. Nem tudom mit tegyek, nagyon szeretem, és először megértette ezt az egészet, mert beszéltünk róla de nem akarom tovább húzni ezt az egészet..

Kérlek segítsetek! (Csak normális válaszokat!)


2011. dec. 26. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm,lehet,hogy sablon szöveg,amit most írni fogok,de ez jönni fog magától...Ez így igaz!
2011. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lényeg, hogy ne akard elkapkodni és hagyd hogy előbb ő irányítson. Lassan csókolj, az érzéki és a nyelveddel is csak finoman. Emlékszem nekem a csaj, aki először csinálta annó, a nyelvét átdugta és rohadt gyorsan hadonászott vele. Az nemjó. :)
2011. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a szádat a másik szájához illeszted.kb enyi. a többit érezni fogod, ha ott lesz az ideje.
2011. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én előtte nagyon féltem és izgultam, a fiú is kiszúrta.. de végül is jött ösztönből mit csináljak, és jó volt
2011. dec. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!