Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat elején lettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat elején lettetek szerelmesek, vagy kellett hozzá idő? Mitől függ?

Figyelt kérdés
Ha kellett idő hozzá, akkor mennyi idő?:)
2011. ápr. 4. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az eddigi egyetlen igazi szerelmem első látásra alakult ki.


16/L

2011. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy tapasztalattal nem rendelkezek ilyen téren, eddig csak egy barátnőm volt. De nálam úgy volt hogy tetszett kezdettől fogva természetesen, hiszen másképp nem akartam volna tőle semmit. De amikor már tényleg totál szerelmes lettem az később jött.
2011. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már volt jó pár. Első látásra tetszettünk egymásnak, ennyi. A szerelem MINDIG később jön. A többi maximum szenvedély, már ha van szenvedély.
2011. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem jelenleg van egy 4 éves kapcsolatom! Nálam nem tudom mikor és hogy alakult ki, mivel szó szerint együtt nőttünk fel! Mamáink szomszédok voltak! Nekem alsó tagozatos korom óta tetszett, meg én is tetszettem neki, csak vhogy nem alakult ki! Aztán egyszercsak feljött a téma! Azóta is együtt vagyunk! Nem igazán hiszek a szerelem első látásban! Embere válogatja, hogy ki mikor lesz szerelmes!
2011. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én már egy hét után szerelmes voltam...Mint utólag kiderült párom is,de nem merte bevallani...2 hét után megtette és azóta is dúl a love...

Én nem hiszek abban,hogy hónapok múlva döbben rá valaki,hogy szerelmes...Az vagy jön vagy nem....

2011. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!