Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na Szóval az lenne van 1 lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na Szóval az lenne van 1 lány áthívott filmezni vmi horror film volt én untam megfogta a kezem (gondolom mert félt). Az tán igy ránéztem ő visszanézet vissza fordultam h nézzem tovább és meg puszilt . Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem igen.barátok ilyen helyzetben, ok nélkül nem adnak puszit egymásnak

(de én megcsókoltam volna az egymásra nézésnél)

2011. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
igen biztos tetszel neki különben miért puszilt volna meg de azért figyeld meg hogyan viselkedik veled ;)
2011. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm.Csak azért mert jóban vagyunk és nem tudtam mire vélni:)
2011. dec. 26. 23:34
 4/10 anonim ***** válasza:
pff... hát nem lehetsz valami intelligens. ez tök egyértelmű -.-"
2011. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁ KIZÁRT , esélyed sincs....sajnálom de ezek egyértelműen az undor, az unszimpátia jelei :(
2011. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti.Hát képzeld adtak már puszit olyan lányok is akik nem nem tetszettem és ők se nekem csak barát te degradált praszt!
2011. dec. 26. 23:46
 7/10 anonim ***** válasza:
igeeeeeeen 20
2011. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi ennyi vélemény mellet csak lehet benne valami:)
2011. dec. 26. 23:46
 9/10 problem?:D ***** válasza:
többnek érezmint barát..
2011. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
én vagyok a degradált paraszt, mert nem bírod megkülönböztetni a szimpla baráti puszit, meg a vonzalomból adott puszit?:D hát már bocs, de ez egy kicsit azért sántítx)
2011. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!