Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fordítsam vissza amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fordítsam vissza amit elrontottam a páromnál? - Avagy több figyelmesség rendel!

Figyelt kérdés
A szokásos dilemma: lassan 1 éve vagyunk együtt, az elején ő rengeteget udvarolt, bókolt, figyelmes volt, elvitt sok helyre stb. Pár hónapja úgy érzem mintha ez kicsit lankadt volna, azt vettem észre, hogy én egész nap csak arra várok, ő mikor ér rá, mikor jön, mikor hív. Tudom, hogy valamit én rontottam el, egy idő után túlságosan "kéznél" voltam, természetesnek veszi, hogy vagyok, de hogyan fordíthatnám ezt vissza? Nem kell az, ami az elején volt, csak annyi, hogy ő is gyakrabban keressen, többet akarjon velem találkozni, többet üzenjen. Amúgy minden rendben van, szeretjük egymást, félre ne értse senki, csak egy kis extra figyelmesség, izgalom hiányzik. 21/L
2011. dec. 27. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne keresd őt mindenáron,kicsit vegyél vissza és majd meglátod,ő mennyire keres téged ...Ne legyél kéznél,legyenek programjaid,elfoglaltságod nélküle is!Barátnők,sport,hobbi akármi:)
2011. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg van munkája, hobbija amivel letudja magát foglalni és nem az az unatkozó kis hülyegyerek aki lóg a párján folyamatosan.
2011. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, van munkája, egy helyen dolgozik velem. Régen én is nagyon mászkálós voltam, de mostanában a barátnőim nem érnek rá, sportolni nem sportolok, egyedül meg nem tudok magamnak programot csinálni.
2011. dec. 27. 00:23
 4/5 anonim ***** válasza:
szerinetem az a baj hogy egy munka helyetek van.és igy mindig együtt vagytok
2011. dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mert ott nem foglalkozunk egymással, mindenki megy a dolgára :)
2011. dec. 27. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!