Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok! Köztetek van valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Köztetek van valamilyen megegyezés, hogy nem kívánt terhesség esetén mi lesz a magzat sorsa?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nincs párom,férfi vagyok és szerintem ha nem kívánt terhesség lenne én nem engedném az örökbeadást vagy abortuszt.Ha felelőtlenek voltunk viseljük a következményeit.Persze ez anyagi helyzettől is függ de szerintem a szüleink támogatásával (ha olyanok) megoldható lenne
2011. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Férfiként írtam, és pont ezt szeretném elkerülni, hogy ha baj van megtartsuk a gyereket.
2011. dec. 27. 10:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Most azt szeretnéd elkerülni hogy megtartsátok vagy azt hogy azt hogy abortusz legyen vagy örökbe adás ? nem értettem pontosan :)
2011. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mi már beszélgettünk róla hogy mi lenne ha...)több mint 4 éve vagyunk együtt) de sajna még nem tudtunk összeköltözni és még munkám sincs mert egyetemista vagyok, de azt mondta a párom, hogy ha mégis becsúszna egy szó sem eshet az abortuszról vagy az örökbefogadásról :) És ez nekem nagyon jól esett :)


L21

2011. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

Sajnos akárhogy is van, sajnos nem a férfi fogja eldönteni, hogy megmaradjon e a baba vagy sem.


Ha a férfi nem akarja de a csaj igen, akkor viták lesznek, és vagy elmegy a pasi, vagy marad és vállalják a gyereket és akkor mehet és kidolgozhatja a belét ha nem a legtutibbak az anyagi körülmények.


A nők többsége azt mondja nem várt terhesség esetén vagy fiatalon, ha váratlanul érkezett a baba, hogy elveteti, aztán mégsem.


DE! a Legtöbb esetben megtartják a végén mert mind azt mondják h az "egy élet"


Szóval a következő lehetőségek vannak nem várt baba esetén:

- Megtartja (ha jók az anyagi és egyéb körülmények és dolgozó emberek vagytok akkor miért ne)

- Megtartja, de az apa lemond róla, így soha többé nem láthatja

- Megtartja és egyszerűen a pasi lelép

- Kihordja de szülés után lemond róla, ergo megszüli elveszik és valaki örökbe fogadja

- Elveteti ---> ez kb 1%

2011. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelünk, hogy ne legyen nem kívánt terhesség. Megelőzzük a bajt, de igen beszéltünk és mindketten az abortusz mellett voltunk. Tudom, hogy ez gyilkosság meg stb., de én inkább vagyok úgy, mint hogy nyomorogva neveljem a gyerekem, az sokkal nagyobb büntetés egy kis életnek. Inkább meg se szülessen. (Talán én kicsit hajlottam a megtartásra, hisz csak nő vagyok, csak az én vérem volna...)
2011. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Az a baj h ezzel sokan vannak így mielőtt teherbe esnek, sajnos nagyon nagyon sok embert ismerek aki élőben ugyanezt mondta stb stb.


Hogy neki kell hozzá a megfelelő körülmény, otthon, munka pénz, szóval meg tudjanak adni mindent a babának.


És ha nem kívánt és nem tervezték és ezek nincsenek meg akkor ABORTUSZ, és mind azt mondta h tudja h ez gyilkosság de elvetetné.


Sajnos ez mind akkor derül ki hogy mi lesz a vÉGE ha terhes lesz a lány!

2011. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van!
2011. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
hát... igyekszem nem eljutni idáig, hogy nem kívánt terhességem legyen. mindig nagyon vigyázunk, védekezünk... de beszéltünk már róla, és mivel mindketten fiatalok vagyunk még, és az ő szüleinek támogatására nem számíthatunk, meg valószínűleg az enyémekére sem, így inkább az abortusz mellett vagyunk. de remélhetőleg sosem lesz ilyesmire szükség. majd inkább biztosabb anyagi körülmények között akarok gyereket, amikor egy olyan férfi van mellettem, aki példás apa tud lenni.
2011. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt már egy abortuszom. Nem mondom, hogy sétagalopp és veszélytelen és hogy nem viselt meg lelkileg, de utólag visszagondolva is tudom, hogy helyesen döntöttem. Már együtt sem vagyunk az akkori párommal. És inkább legyen egy ilyen tanulság, mint három, örökre elrontott élet.
2011. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!