Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két pasi közül hogy választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két pasi közül hogy választanátok?

Figyelt kérdés

mind2tőt sok éve ismerem, az egyik jelenleg a pasim, de valami már nem az igazi, mintha nem fejlődne tovább a kapcsolat. A másik az egyik legjobb barátom és nagyon sok mindent megtudunk beszélni, minden témában,nyíltan,őszintén, amit barátommal soxor nem. A jóbarátom már soxor pedzegette, hogy mi lenne ha... soxor annak ellenére, h barátnője volt, és már nekem is megfordult a fejemben. :/

De nem akarok szívtelen dög lenni pasimmal sem, őt is szeretem még. Nameg utálom megbántani az embereket. Kezdek becsavarodni, és félek h mind2töjüket elvesztem magam mellől, annak ellenére, h ezt akarom a legkevésbé.

Ez pont az a se veled, se nélküled. :( de persze ha kettejüket összeolvasztanánk, megkapnánk a tökéletes pasit... akiről tudom h nem létezik... :( wáááhh, kész bolondokháza. :(

Te hogy döntenél, mit csinálnál ilyen helyzetben???

25/L


2011. dec. 27. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha a 2.-kat is szereted akkor őt mivel vele azt is megbeszéled amit a pasiddal nem de igazából egy 3. lenne a legjobb ...
2011. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jelenlegivel már ne húzd tovább a dolgot.Nyílvánvaló,hogy igazán szeretni,egyiket sem szereted.A jelenlegiből hiányzik valami,a jóbarátra pedig kiváncsi vagy...

Szóval én a helyedben szakítanék a jelenlegivel,a jóbaráttal megpróbálnám,hisz mit veszíthetsz?

Bár én egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot,és akivel jóbarátok voltunk előtte,róla azt gondoltam,hogy ha szakítunk egyszer,akkor sem szeretném elveszteni mint barátot.De képtelenség a barátságot meghagyni szakítás után...

Szóval felesleges mérlegelni.Lehet egy harmadik,teljesen ismeretlen új pasi kéne neked:)ű

24n

2011. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ajjajj!!!


Ez totál egyszerű eset!


Nincs gyereketek, a jelenlegi pasiddal, fiatal vagy, nem a legjobb a kapcsolat, SAJNÁLATBÓL vagy vele ami nagyon nem jó. Kommunikáció halott, a szex halott.


A másik pasi, a legjobb barátod, lelki társad, és sokkal jobban szereted mint a párodat, sőt lehet h szerelmes is vagy belé csak ezt nem tudod vagy nem ismered be!


Mi a jó büdös f@szra vársz még?????


Ha vele maradsz elcseszed a drága szép kis életed, és egy idegroncs leszel.


Ha otthagyod és a másik pasit választod akkor remélhetőleg ha minden igaz amit elmondtál, akkor BOLDOG leszel.


NE LÉGY TOTÁL HÜLYE NE VÁRJ SEMMIRE LÉPJ!

27/F

2011. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyik másodjára tetszett meg. Tehát amelyik később. Mivel, ha az első tényleg tetszett volna, akkor az lett volna a befutó, de mivel közben megtetszett valaki más, az azt jelenti, hogy nem is tetszett annyira vagy a második jobban.
2011. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
melyik az aki, csak hiányozna, és melyik az aki nélkül nem tudnál élni...... ennyi
2011. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazából egyiket se. Mert


1. mi nem dönthetünk helyetted

2. ha igazán éreznéd valamelyik után azt az igazi szerelmet akkor nem lenne kérdés, hogy melyiket válaszd.

3. sajnálatból valakivel maradni pedig a legnagyobb merénylet, amit egy kapcsolatban a másik ellen elkövethetsz.


22/L

2011. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha dobnád a pasidat és összejönnél a legjobb barátoddal, akkor nem éreznéd azt hogy mégis vele kellett volna maradnod? Ha nem, akkor tudod mit kell tenned. Amúgy ilyet én is naggyon sokszor éreztem már, most is egy ilyen helyzetben vagyok, csak én már túl vagyok a döntésen, szakítottam vele, és összejöttem a másikkal, de nagyon megbántam, és vissza szeretnék menni az előző pasimhoz, már szakítottam is az újjal, csak a régi most nem akar visszafogadni mert nagyon megbántottam, és csalódott bennem. Viszont volt már olyan is hogy jobb volt kilépni a régi kapcsolatból, tehát az adott körülményektől függ hogy mi a jó döntés. Remélem jól döntesz. :) Ha beszélgetni szeretnél ilyesmiről, írj privit. Sok sikert!
2011. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En azt valasztanam akibe masodjara szerettem bele mert ha az elsot igazan szerettem volna akkor nem szerettem volna bele a masodikba de a te dontesed...
2011. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!