Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ő az igazi?

Figyelt kérdés

2hónapos szünet után most újra együtt vagyunk. Újra szerelmes belém, és csak én létezem számára. Másfél éve vagyunk együtt a szünetet is beleszámítva.

Ő volt az első férfi az életemben, akivel az első pillanattól egymásra hangolódtunk és képesek voltunk mindent kizárni és csak órákon át beszélgetni és beszélgetni, míg azt nem vettük észre h hajnalodik. Ő volt az első akinek azt mondtam, hogy szeretem és ő volt az első akivel le is feküdtem.

Ő a legjobb barátom, a társam, a szex is jó. Állandóan ő jár a fejemben, a legszívesebben csak vele lennék, és nincs kétségem afelől sem hogy szeretem e, de van köztünk egy hatalmas ellentét: ő vallásos én pedig nem. Nyitott vagyok, és érdeklődöm, amit értékel, de neki ez nagyon fontos kérdés.

Engem egy dolog zavar benne, ahogy a pénzhez és a munkához áll. Általában nekem van pénzem...

De szeretném, hogy ő legyen az igazi, mert eltudom képzelni az életünk, el tudom képzelni, hogy ő a gyerekeim apja, csak... mégis gyötörnek a kétségek, pont most hogy újra szerelmes belém.


2011. dec. 27. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Megható,amit írtál,olyan szép.:)))))))))))

Nem kell paranoiásnak lenni,ha 1 év 4 hónapig szeretett,hidd el,még most is.

2011. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közel se biztos ,hogy Ő lesz az igazi.A szerelem vakká teszi az embert,ilyenkor nem tudod reálisan értékelni a másik embert akit szeretsz.Egy biztos, ha vele akarod leélni az életed akkor az összes hibájával együtt kell elfogadnod.
2011. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne agyalj azon, hogy ő-e az igazi. Ha ebben hiszel, kétségeid lesznek. Ha kétségeid lesznek, megmérgezi a kapcsolatotokat, és vége lesz.
2011. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom de ki kell ábrándítsalak - biztosan nem.

Túl nagy az ellentét köztetek megemlítve,hogy here akit még pénzelsz is.

Ilyet naponta tízet találsz keresés nélkül.

Ha ő az első akkor miből tudod meg,milyenek mások?

Túlmisztifikálod.

Ő szerelmes beléd?! Piha!

Majd ha Te leszel valakibe és az viszonzást nyer mi több a 10x-esét érezteti!

A 2 hónap szünet sem illik a képbe,az "igazival" elválaszthatatlan kell légy.

Szerintem lazíts a köteléken ahelyett,hogy csak rá fókuszálnál.

Ha kétségek gyötörnek akkor a tudatalattid az én igazamat támasztja alá.

Sőt.

Egy új kapcsolatot kezdve,másfél év után lehetne csak mérvadó viszonyítási alapod.

Ne akard ilyen görcsösen ezt az "igazi" feelinget,majd jön magától azzal aki arra érdemes.

Tudom,leírni könnyű,megélni nehéz de a tapasztalati tőke nagy kincs,hallgass arra aki ezen,ilyeneken túl van és több próbálkozás után megtalálta a boldogságot.

Aki keres az talál ...

Keress tovább,járj nyitott szemmel és válts ha lesz jobbnak tűnő.

A Te életed - a Te döntésed. Merj váltani és vállalni a következményeket.Az új szerelmet (talán az igazit mert ez nem az) csak attól várhatod.

Remélem segítettem.

Sok sikert!

2011. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is itt a szüneten van a hiba...meg mi az hogy újra szeret? Az igazinak meg se fordul a fejében, hogy egyáltalán ki szeressen és szüntetet kérjen (gondolom ha ő szeretett újra beléd akkor ő találta ki)

Nem tudom hány éves lehetsz, de ha az első kapcsolat, gyanítom még fiatal.

Én sose gondoltam arra, hogy na most Ő az Igazi. Pedig volt egy két éves kapcsolatom és most is tart egy másfél éve. Mint ahogy arra se gondoltam, hogy van örök szerelem. Mert nincs. A szerelem múlandó. Csak az számít, hogy mi marad utána. Vagy semmi, vagy még annál is mélyebb, erősebb kötődés és szeretet. Ha ezt érzem majd egy kapcsolatban, remélhetőleg már a férjem mellett, na akkor fogom azt mondani, hogy Ő az igazi. (ez az én felfogásom) De nem úgy, hogy szünet is volt, szeretett, nem szeretett, most meg újra szeret. Ez valahogy nem fér bele az Igazi fogalmába. Meg alapból ott a sok kétséged a kapcsolattal szemben bár a munkás pénzes része nem igazán jött le. Ne az Igazit keresd, hanem azt, akivel maradéktalanul boldog vagy kétségek nélkül, önzetlenül, jóban rosszban

2011. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

23 leszek, ő 24. Nem az első kapcsolatom, csak a szerelem szó nekem nagyon fontos, ahogy a sex is az volt, így megvártam a megfelelő személyt.

A szünet pedig amiatt volt, mert nem tudott tervezni az előző rossz kapcsolata miatt. Belekényszerítették egy eljegyzésbe... Mire a csaj közölte vele "Tök jó h eljegyeztél, biztos boldogok leszünk, de ugye tudod h nem te vagy az igaz". Ő akkor elhitte, hogy az a lány Az.

2011. dec. 27. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet túlságosan vallásos, ha lefeküdt veled, így emiatt nem aggódnék. Attól, hogy számára fontos a vallás, még nem jelenti azt, hogy neked is olyan fontosnak kéne lennie, csak tudni kell kezelni ezt a különbséget mindkét oldalról. Nekem is volt hellyel-közzel vallásos párom. Elfogadta, hogy nem megyek vele minden vasárnap misére és számomra ez nem olyan nagyon fontos mint számára, ahogy én is elfogadtam, hogy szombatonként nem alszik nálam, mert vasárnap reggel családostól indultak... Viszont azt is elfogadtam, vagy is úgy éreztem helyesnek, hogyha én alszok náluk szombaton, akkor igenis kimászok az ágyból és velük tartok.

Az akkori párom sosem akart rám erőltetni ilyen téren semmit és én sem akartam lebeszélni erről az életről. Szerintem ez a titka az egésznek.


A pénz már kicsit nehezebb dolog. Milyen a hozzáállása ezzel kapcsolatban? Nem mindegy, hogy elboldogul-e anyagilag és nem vágyik csupán különösebb gazdagságra, vagy alap dolgokra nincs pénze és nem is akarja, hogy legyen...

2011. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon naiv vagy ha simán beveszed azt az eljegyzéses dumát,messziről bűzlik - mese habbal!

Ez a pasi nem ér fabatkát sem.

Keresd meg az én alteregómat.

Minden reggel kiadós lábmasszázzsal ébresztem Drágaságomat a frissen főtt kávé és a feltálalt reggeli mellé - kerek öt éve!

Ha naponta csak egyszer elégítjük ki egymást lelkiismeret furdalásom van ...

Eltartom,nem engedem dolgozni csak hobbi-szinten.

Heti több meglepetés,mozi,utazás,buli és elárasztom ajándékokkal mindenféle mondvacsinált ürüggyel igyekszem királykisasszonyként kezelni és a szó legszorosabb értelmében a tenyeremen hordozni...

KIEGÉSZÍTJÜK egymást,jókedvűen,boldogan élünk és a felmerülő gondokat együttesen küzdjük le,oldjuk meg.

Megterveztük a közös jövőt és lépésről lépésre minden állomást sorjában kipipálunk - teljes sikerrel.

Nem dicsekvésként írtam (na jó részben,hiszen jogos a büszkeségem)csak érzékeltetni próbáltam milyen is egy szerelemittas tökéletes kapcsolat.

Ha sok hasonlóságot fedeztél fel a leírtak és az általad megtapasztaltak között akkor ne kételkedj tovább.

Ha viszont legalább a fele hiányzik akkor rúgd ki páros lábbal és légy neki hálás amikor eljön a Te királyfid fehér lovon hiszen a szakításotok nélkül ez elképzelhetetlen lett volna.

Több önbizalmat,nagyobb bátorságot !

:))

2011. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"2hónapos szünet után most újra együtt vagyunk. Újra szerelmes belém, és csak én létezem számára. Másfél éve vagyunk együtt a szünetet is beleszámítva."

Az csak 16 hónap,a szünet miért számítana bele?!

"De szeretném, hogy ő legyen az igazi"

Jaja,a 16 hónapot is 18-nak szeretnéd látni ...

"van köztünk egy hatalmas ellentét: ő vallásos én pedig nem"

Nem ez a legnagyobb hanem az,hogy Te tisztességes lány vagy ő pedig őszintétlen, egy igazi álszent.

" a szex is jó"

Velem 10x jobb! Mással talán 20x is! Persze ki kellene próbáld,hogy érezhesd és a tapasztalatod adja meg a választ ne arctalan idegenek.

"A szünet pedig amiatt volt, mert nem tudott tervezni az előző rossz kapcsolata miatt"

16 hónap alatt nem tudott túl lenni az előző kapcsolatán ????

"mégis gyötörnek a kétségek"

Ezek után nem is csodálom Drága ...

Kérdésedre válaszolva : BIZTOSAN NEM !

Másutt,másnál keresd a szerelmet.

Sorry

2011. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!