Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem fog elmúlni? Mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fog elmúlni? Mindent elront?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy van egy férfi, aki iránt többet érzek. Férfi, sokkal idősebb nálam, emiatt is esélytelen bármiféle kapcsolat. Én 16 vagyok, ő több -közel a harminchoz-.

Pár éve ismerem, de már jó ideje nem láttam. A minap ugyan összefutottam vele, de csak egy pár perces szóváltás volt, hello, mizu, semmi-féle. Roppantul fájt a találkozás. Most van barátom, több, mint egy hónapja együtt vagyunk, jl érzem magam vele, szeretem, de mégis a kelleténél sokkal többet gondolok a férfira. Ma például vele álmodtam, szörnyű volt. Összejöttünk, és azt találgattuk, hogy m lenne a jó indok, hogy szakítsak a barátommal... :( Rémes, és jó álom is volt. Túl élethű. Álmomban mondtam neki, hogy álmodok, mert valahogy tudtam, de ő mondta hogy nem, nem álom, mert itt van velem.

A barátomat is szeretem, de valahogy egész más a kettő. Mióta ismerem, ő a második fiú, akivel együtt vagyok.

Egyszerűen nem tudok nem rá gondolni. Megmérgezi a szeretetem a barátom felé, mert csak arra gondolok, hogy miért nem őt szeretem így, ahogy azt a pasit. Sosem fogom elfelejteni, és az összes kapcsolatomat megmérgezi majd? Mikor láttam hogy összejött egy nővel, majdnem elsírtam magam. Ez már beteges.

Segítsetek kérlek, hogy mit tegyek, mert ez így nem állapot. 16L


2011. dec. 28. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakíts a mostani barátoddal, és próbálkozz a másik srácnál. Egyszerűen azért, mert le kell tisztáznod a dolgot. Ha ő azt mondja, hogy bocsi, de kicsi vagy, akkor talán helyrerázódsz.
2011. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pasid felé korrektebb lenne, ha szakítanál, mert így kb. hülyének van nézve. Nem az a baj, amit érzel, mert van ilyen. Hanem ha közben a pasidnak meg eljátszod, h minden oké.
2011. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De pont ez az egyik nagyobb baj, hogy szeretem a barátomat. :S nem szeretném leveszíteni.

A másik pasinál esélytelen még próbálkozni is. Most neki is van nője, és amúgy s nagyon nagyon keveset találkozunk.

A barátomat nem hülyítem, mert szeretem. Csak a kettő nagyon más.

2011. dec. 28. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:

A 30 éves figuránál totál esélytelen vagy és pont.

Olyan ez, mintha az Alkonyat valamelyik nyálas szereplőjéről álmodoznál...kevés vagy hozzá.


A jelenlegi pasidat -hacsak nem valami nyálgép- nem hinném hogy foglalkoztatja hogy szereted vagy sem...már ha a lábaidat hajlandó vagy széttenni.

Ha viszont ez a plátói marhaság amit a 30 éves figura iránt érzel, annyira "leblokkol" hogy még szexelni sem akarsz, akkor jobb, ha szakítasz a jelenlegi pasiddal és zárdába vonulsz!

2011. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok, jelenleg szingli. Lehet, h nála esélytelen vagy, de nálam nem. :)
2011. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pqpqpq ***** válasza:
kezd aval hogy ugyanezt elmondod neki is
2011. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Először is, ne sértegesd a kapcsolatomat azzal, hogy addig jó, míg dugunk. Kösz, de tévedsz. :)

Még nem töltötte a harmincat. Amúgy tudom, hogy esélytelen,a kérdés nem is erre alapult.

Ha a barátomnak elmondanám, kiakadna, és kidobna. Persze biztos jogosan, de... Nem szeretném. Ráadásul a baráti társaságunkból ismerik páran a hapit, tehát ezért sem publikus.

2011. dec. 30. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!