Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem mindent elrontottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem mindent elrontottam, mert nem mondtam meg neki hogy szeretem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit szeretek, de nem mondtam meg neki amikor szingli volt (már van pasija). És most sem merem elmondani neki, hogy szeretem.
2011. dec. 27. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Mivel már van pasija már semmit.
2011. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most már gáz lenne szerintem utólag bevallani, várd meg hogy dobja a mostani pasiját akkor tied a pálya :D
2011. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Már késő.
2011. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rábasztál. Viszont nem esélytelen. Ne agyalj, hogy van pasija, kivéve persze, ha az elveid nem engedik ezt.
2011. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlackSword ***** válasza:
100%
A sz@rakodás a tett halála... Most már késő...
2011. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A "szeretlek" nem egy varázsszó, adott esetben éreztetni kell, nem közölni. Ha elmondtad volna neki, lehet, hogy most ugyanúgy mással járna, csak akkor még sz@rabbul éreznéd magad.
2011. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szopás, sztem is késő, mindenkivel volt már ilyen
2011. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Most már ne mond el neki, ez a vonat elment. Felesleges elmondani.
2011. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tanulsz belőle, én is jártam így, én is tanultam belőle
2011. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!