Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted ez a szituáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez a szituáció kellemetlen lehet a lány számára?

Figyelt kérdés
adott egy fiú és egy lány, akik egy ágyban alszanak.nem járnak egymással, petting sem volt még, viszont nagyon nyitottak egymásra, szoros kapcsolatban állnak. egyszer úgy alakul, hogy együtt alszanak, összeölelkezve, viszont ha a fiúnak van egy merevedése szerintetek a lányt ez kellemetlenül érintené, hiszen ők nem járnak, gyakorlatilag "nem egy pár"? vagy nálatok hogy szokott lenni alvásnál ha együtt alszotok a párotokkal (és sem előtte sem utána nem volt szex), zavarja az erekció a lányt? (a szituációt egyébként nagyban leegyszerűsítettem, ezért is tűnhet picit furcsának, de a lényeg benne van)
2011. dec. 28. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jó barátok lennénk, nagyon gáz szitu lenne,de ha nem lennénk azok csöppet sem zavarna.. Elvégre pasiból van.
2011. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gáz lenne,bár én nem alszom olyan pasival összebújva/összeölelkezve aki csak a jó barátom!
2011. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha te a lány vagy, akkor hidd el, a fiú igenis akarja hogy több legyen, csak te gonosz módon beraktad őt a barátzónába.


Ha pedig te a fiú vagy, akkor a lány vagy nagyon ronda, vagy valami rokon lehet. mert gondolj csak bele. ha neked van csajod, akkor az rohadtul féltékeny lehet rád, hogy más csajokkal alszol...

ha meg nincs csajod, és ez a lány is jól néz ki, és te fiú vagy, és eszedbe se jutott hogy ---, akkor te bebuzultál.

2011. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az utolsó válasz a kérdezőnek ment ugye?
2011. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyébiránt ha pl táncol egy fiú és egy lány egymással rendkívül erotikusan, és a fiúnak merevedése lesz, a lány attól még azt érzi, és ugyanúgy táncol vele tovább. és ebben az esetben sem járnak. (szóval azért van itt egy kis logikai ellentmondás szerintem). köszöönm a gyors válaszokat, tovvábiakat is várok még ha ezekkel megegyező akkor is.annyit kérek hogy indokoljatok a válasz mellé
2011. dec. 28. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:

mi itt a logikai ellentmondás?

az,h vannak akik nem táncolnak ,,erotikusan" jó baráttal?!

ha nekem a srác csak barát és nem több,akkor eleve nem alakul ki ilyen szitu.

ha pedig érdeklődünk egymás iránt kölcsönösen,akkor már nem vagyunk csak jó barátok!

2011. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ennek nem sok értelme, ki az, aki a "jó barát" ágyában alszik, összeölelkezve.akármi is az, amit csináltok, nem normális.egy barátságba nem fér bele az ilyen.mondjuk ha a csaj jó barátom, akkor én alszok a földön, vagy valami.ha netán mégis valahogy mellettte kellene aludni, akkor se ölelgetem,mert nem a csajom.így kéne működnie szerintem
2011. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha CSAK barátok, akkor sztem sem alusznak osszebujva. De ha mégis egyuttalusznak, mert buli van, és inkább alszik egy barát mellett mint idegen mellett. Legyen. De akkor sem kell annyira osszebujni, h érezze, h feláll a lompos. Aludjatok eggyutt, de nem bujjatok ossze. Aludjatok a hátatokon, vagy elfodulva egymástol, vagy akárhogy, de ne karold át meg ilyenek. És ha netán mégis felállna (éjjeli merevedés, vagy beindult a kémia, ...) nem kell hogy megérezze.
2011. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!