Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki, mennyi időre szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, mennyi időre szakitott maximum a barátjával, barátnőjével?

Figyelt kérdés
légyszi csak azok irjanak,akik újra egymásra találtak
2011. dec. 28. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem ilyen nem volt még...ha szakítottunk akkor végleg,voltak rá célzások mi lenne ha újra kezdenénk de aztán úgy döntöttünk hogy még sem...
2011. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

1 hónap volt akkor 17 éves voltam ha jól emléxem, de hülyeség amit kérdezel mert helyzetfüggő az egész. Akkor se úgy mentünk szét na csáó egy hónap múlva tali, hanem utáltam mint a szart.

F20

2011. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ha egy pár jól elvan, és szeretik egymást, ez szóba se jön, ha már szóba jön ott már nagy gáz van....:)
2011. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 LadyLee ***** válasza:
Másfél évig együtt voltunk, szakítottunk, fél évig nem is láttuk egymást, majd megint összejöttünk. Második nekifutásra is csak másfél évig tartott a dolog.
2011. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
es még fél év után is szerettétek egymást?
2011. dec. 28. 14:01
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 13:58


de sajnos vannak helyzetek amikor egy kapcsolatot a saját hibájukon kívül kénytelenek felfüggeszteni...és később folytatni..persze csak is akkor ha szépen közös megegyezés alapján felfüggesztik a dolgot..

2011. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 LadyLee ***** válasza:

es még fél év után is szerettétek egymást?


Szerettük egymást - csak totálisan inkompatibilisek voltunk. :)


És nem "közös megegyezéssel felfüggesztettük" a kapcsolatot félé évre, hanem üvöltve, könnyek közt, egymásra kígyót-békát kiabálva váltunk el körülbelül. Amolyan se vele se nélküle helyzet volt. Aztán végül én léptem a fékre később, 2x1,5 év után és mondtam megálljt, pedig még akkor is szerettem, de nyilvánvaló volt, hogy sosem tudunk boldog párkapcsolatban együtt élni, folyton martuk egymást.

2011. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mi végleg szakítottunk, és hogy miért írtam mégis:mert még mindíg szeretjük egymást.

de ha vége, nem kezdhetjük el újra, túlságosan el rontottuk a dolgokat

2011. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mielőtt szakítottunk 3 hónapig voltunk együtt.

Ezután 6 hónapig nem is beszéltünk, végül ismét összejöttünk, de már közel sem volt olyan jó mint a legelején.

A szex se volt már olyan élvezetes.

így már beláttuk, hogy ennek nincs értelme.

Nem tartjuk a kapcsolatot, de ha összefutnánk biztos tudnánk beszélgetni.


Remélem hasznos volt.

2011. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. dec. 28. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!