Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, aki huzamosabb ideg együtt volt a barátnőjével, majd valami okból kifolyólag szakítottak, külön voltak hosszadalmasabb ideig, majd újra összejöttek? . és jól működött utána a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a barátnő dobta, mert ő már bele lépett egy másik kapcsolatba, majd a srác küzdött érte, és újra visszakaphatta. Azt is írjátok le, hogy milyen áldozatokat/döntéseket kellett hoznotok, hogy visszakaphassátok.

Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!:)


2011. dec. 16. 02:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha azért dobott ki, mert belelépett egy másik kapcsolatba, nem tudom hogyan tudsz megbízni benne.

Másrészt, ha egy kapcsolat tönkremegy, annak okai vannak. Az újrakezdéssel ezek is ismét felélednek.


23F

2011. dec. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy ilyen párt, akik sokáig külön voltak. A srác dobta a lányt, hogy ő "még élni akar, meg ráunt" aztán kb fél év múlva bocsánatot kért tőle meg vett neki virágot, a csaj meg visszafogadta. Egész jól működik a kapcsolatuk de vannak azért problémák, én nem hiszem, hogy ez a kapcsolat örökké fog tartani.

Szerintem ha veled ez történt amit leírtál, felejtsd el a csajt, találsz jobbat.

2011. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!