Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Striák vannak rajtam, és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Striák vannak rajtam, és úgy láttam, mintha zavarná a barátomat. Voltatok már ilyen helyzetben? Csináltatok valamit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, sőt, híznom kéne igazság szerint, de ahogy nőttem, kijöttek a combom belső felén és még hátul is elég nagy számban striák (abbahagytam a sportot, és feljött pár kiló, de még így sem normális a testsúlyom). Pettingeltünk, és igazából nem mondta ki, de elidőzött ott, nézegette, tapogatta, és elég rosszul éreztem magam. Kellemetlen volt. Nektek nincsenek ilyen gondjaitok? A párotok elfogadja, nem zavarja?

Vagy esetleg tippetek nincs hogyan lehetne eltüntetni?

L/17


2009. máj. 20. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ien csíkjaim... A combom belső felén elég sok, és még a csípőmön is. Ezeket nem lehet eltüntetni, ha lilák akkor az idővel kifehéredik testápolóval masszírozással. (bőrgyógyászom mondta, mert engemis érdekelt ez a dolog. ) És ha a barátod nem fogadja el, akkor nemis szeret. Sztem ez nem olyan nagy dolog. Úgyhogy nyugi.
2009. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
ja és szintén L/17
2009. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Ja egyébként én meg túlsúlyos is vagyok. :D :S szval...
2009. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Értem. Nekem ez az első kapcsolatom, úgyhogy ezért vagyok bizonytalan... Strandon néha eszembe jut, és akkor kicsit megint rosszul érzem magam és hamar elmúlik, de azért nem könnyű számomra csak úgy megmutatni hogy mi is vagyok valójában... :) Még szokni kell :)

Köszi a választ.

2009. máj. 20. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Szia emiatt ne aggódj, nekem is van bőven mert kövérebb voltam és leadtam 10 kg-t viszonylag hirtelen így megmaradtak rajtam, de nyugi ez legyen a legkisebb gondod! Páromnak meg kifejezetten bejön, néha szokta mondani kis tigrisem:)
2009. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a térdemen vannak. Gyönörű vízszintes csíkok. :D Igazából soványka vagyok, túlsúlyom nem volt soha. Csak nagyon gyorsan nőttem egy időben. :P De ez csak térd és nem comb vagy poci ami azért jobban szem előtt van szex közben. Viszont hasamon meg vágás van mert kivették vakbelem, szerintem szexi az a kis formás csík ott. :D Viszont barátomét elrontották és csúnya neki, de egyátalán nem zavar. :) Meg őt se zavarja ami nekem van ilyen. :D Na jól kifejeztem magam, azért remélem értitek. :D
2009. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, Nekem vannak most vok 16 és körülbelül 13 éves koromban jött ki. Doki azt mondta, hogy adhat rá akrmit ez el nem fog múlni, legfejebb halványodni.


De ha a barátod meg zaarja akkor nem igazán szeret. :S

Én nekem is van még mindig a hasamon, csípőmön, és térdhajlatomnál, néha kijön a vállamnál is.Barátomat mégsem zavarja! Tudja , hogy mitől van. ennyi az egész!

Nekem pölö attól lett, hogy 12-13 éves koromban mostanihoz képest plusz 20 kiló volt rajtam, körülbelül.Majd hirtelen elkezdtem fogyni, és ekkor megnyúlt a bőrőm, ezért megmaradtak, azóta is zavar engem is, mert a strandon eléggé megnéznek miatta. De ez egy ilyen dolog. Sajnoos!

2009. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nem csak arról van szó, hogy nem szóltál neki erről és meglepődött, mert nem számított rá? Mert én pl. szóltam barátomnak ezekről a térdemen meg a műtéti hegekről is... igazából lehet, hogy ő is nézett volna egyet, mikor meglátja, ha nem mondom neki...
2009. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A kis tigris megnevezés kifejezetten aranyos :)

Nem szóltam, az igaz, de annyira nem látszatos (mintha halványodtak volna), csak azért meg lehet azt érezni, ha az ember arrafelé simogat... De lehet az is, hogy csak felfújom a dolgot, és kifejezetten pont akkor figyeltem, mikor arra járt... De nem változott azóta semmi, úgyhogy egyelőre minden rendben. Kicsit megijedtem.

Köszi a válaszokat :)

2009. máj. 20. 21:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hidd el, hogy csak meglepődött, tuti nem zavarja, ha szeret téged. :-)
2009. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!