Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a barátnötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Az normális ha a barátnötök azt mondja szeret nagyon, közbe meg nem is figyel oda rád?

Figyelt kérdés
20 on felüliek vagyunk ,azt mondja nagyon szeret igy meg ugy ,holott alig ir msn en mert egész nap vagy dvd -zik vagy alszik .Az oké hogy alszik vagy dvd -t néz de azért 1 percet szánhatna rám is .ö jol birja én mért nem ?vagy nem is szerelmes csak hülyités vagy mindenki másképp éli meg ezt ?mert én egész nap csak rá gondolok mégha nem is akarok akkor is .
2011. dec. 28. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülyít.
2011. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LadyLee ***** válasza:

Soha nem írtam még a pasimnak MSN-en. De kapaszkodj, még facebookon sem.


Most akkor én egy sz@r alak vagyok?

2011. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam .de mi egy héten 1 szer találkozunk .3 honapja vagyunk eggyütt .azt mondja szeret meg hiányzom neki aztán alig ir .msn en tartjuk a kapcsolatot .na most ha zenéket hallgat meg dvdt tud nézni a számitogép elött én elvárhatom hogy irjon egy két szot hogy él e még nem?
2011. dec. 28. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen sajnos vannak ilyen helyzetek, amikor valaki azt mondja, hogy szeret nagyon blabla. Nem igaz, mert ha szeretne, akkor ùgy érezne, mint te.

Nekem is a baratom azt mondja, mennyire szeret és szinte semmiben sem nyilvanul meg.Csak ha szakitani akarok, akkor néhany napig észhez tér és minden kezdõdik ùjra.

Nem tudom mit lehet kezdeni az ilyenekkel.

Ha te megteheted, hogy (àl)szakitàs, akkor tedd meg, mégis megnézni, hogy hogyan reagàl. Nekem màr nehéz lenne szakitani.

2011. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy szeretem nagyon ,és nem birnám nélküle már .azt meg nem hiszem el hogy ö is ugyanugy szeret mert ha igy lenne ugyanugy hiányoznák neki mint ahogy ö hiányzik nekem .de ezt hogy lehetne ovatosan kideriteni mi is az igazság?tippek?
2011. dec. 28. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:

jajj te kis naív! Azt hogy "szeretlek" ezt sanos ma már nem gondolják úgy mint régen, ennek a szónak ma már nincs értéke, csak dobálóznak vele.


ezt mondja mert mi mást mondana?? "hogy basssszkii hagyjál már békén??"

2011. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

OK. pontosan ez a baj, hogy tudja, hogy szereted nagyon. Ezért csinalja veled,amit csinal.

Te se keresd, csinalj ùgy, mint a kedvesed.

Egy parkapcsolatban mindig van egy, aki h.lyére veszi a masikat.:)

2011. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!