Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális, ha a barátnőtök bedobja a sértődöttet azért, mert az utcán meg mertél nézni egy másik csinos lányt?

Figyelt kérdés

Előttünk ment egy másik csaj akinek a szoknyája alig p.csáig ért, és azon röhögtem magamban ,h szerencsétlennek mindjárt felfúja a szél és mennyire gáz lesz.


barátnőm kapásból bedobta a sértődötet, hogy ne nézzem, meg, h biztos elképzeltem vele minden pózban, stb, és mennyire szar vgyok stb stb. most meg haragszik. ez normális? nálatok is így megy?


3 éve vagyunk együtt, elég jól megvunk, hűségeek vagyunk, stb. nekem tlzás ez a féltékenykedés, nem csorgattam a nyálamat, tleg azt vrja el szinte, h nézzek máshova ha egy csinos lány jön szembe velünk

bocs az íráshibákért, másik laptopon vagyk, nem szoktam még meg.


2010. júl. 6. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Persze...

Simán...

A csajok nagyon féltékenyek tudnak lenni...

Am ennek csak örülj,mert azt jelenti nagyon szeret...

Máskor ne csináld ilyen feltűnően ;)

2010. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Nő létemre azt mondom, hogy hűséget fogadtál nem vakságot. Én is 4 éve élek párkapcsolatban, de vőlegényem is meg szokott nézni más nőket. Amíg csak nézi őket nem baj.

A barátnőd meg valószínűleg azért féltékeny, mert szeret téged, és nincs elég önbizalma, nem érzi úgy, hogy annyira szép. De a sértődöttséget kicsit túlzásnak tartom.

2010. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én együtt szoktam a pasimmal röhögni az ilyenen mikor vki elszúr vmit az öltözködésben. néha még én mndom h te nézd már azt a csajt szted?mit szólsz hozzá? és sose hazudik ,mindig öszinte ,ez tuti mert minden lányra egmondja mi a jó rajta és mi nem . én nem csinálok ebböl ügyet
2010. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
Nonszensz részemről..,az ilyen lány aki ennyire túlzásba viszi a féltékenységet megy a lecsóba!!Fog is engem ilyennel fárasztani..
2010. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

most totál be van sértve meg bőg, h ő nm elég jó nekem, stb. mondom, h ez nm igy van, mg ez gyerekes, d akkor mg keressek mast. röhelyes.


amugy ma is volt, h ő hivta fel a figyelmem, h nezzem milyen pitsanadrágba van egy csaj. azt én meg néztem miről beszél, erre, h ne néézzzeeemmm... őrület.

2010. júl. 6. 19:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő hívja fel rá a figyelmed, akkor meg minek hisztizik utána? Ezt már nem értem. Lehet, hogy azért csinálja a hisztit, hogy azt mondogasd, hogy "jajj, kicsim, te sokkal szebb vagy" meg hasonlók.
2010. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
neked,hogy esik ha a barátnőd megnéz egy helyesebb és izmosabb pasit nálad? ilyen egyszerű..
2010. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Megnézheti a lány is,de ne úgy hogy a szeme kigúvadjon!!gondolom a kérdező se igy nézte meg a csajt...
2010. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én nem lennék megsértődve,-páromnál jobb a szemem, van mikor én hívom fel a figyelmét, ha egy bombázót meglátok:)

De ehhez kellett néhány év,és egy kis egészséges önbizalom, amiben a párom is erősített mindig.

Ha zavarja a bnődet, próbáld megállni a nézelődést.

Nem vagyunk egyformák, el tudom képzelni, h van akinek ez rosszul esik.

2010. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Úgy hangzik, mintha csak ürügyet keresne a hisztire. Lehet, hogy most jön meg neki, vagy valami.
2010. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!