Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi mivel vagy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mivel vagy hogyan tudná kompenzálni, hogy megütötte a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Amúgy nem vagyok aggresszív típus, de délelőtt volt egy hevesebb vitánk, elvesztettem a fejem és eljárt a kezem. A barátnőm szó nélkül felállt, felöltözött és elment, jobban mondva elrohant.

Ez ma délelőtt volt, azóta próbáltam hívni kb 30szor, az első kb 20at kinyomta, aztán kikapcsolta a telefonját. Küldtem neki jópár sms-t is, bocsánatot kértem benne, kértem, hogy beszéljük meg, de nem reagál. Szeretem ezt a lányt és átkozom magam a meggondolatlanságomért, nem akarom elveszíteni. Szerintetek mit tegyek? Segítsetek.


2011. dec. 28. 18:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ezt már bocs, de nem lehet kompenzálni, a "de szeretem" nem mentség. Annyira nem szereted, hogy féken tudtad volna tartani a kezedet. Ha elment, azt nagyon jól tette, te meg hagyd.
2011. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%
Hagyd lenyugodni egy kicsit, és utána személyesen kérj bocsánatot. Ne foglalkozz azokkal a haverjaival vagy akárkivel, aki az utadban áll, mondd meg, hogy bocsánatot akarsz kérni, és mondd meg a csajnak, hogy sajnálod. Legközelebb meg ne csinálj ilyet.
2011. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Végre egy értelmes lány!

Már miért kéne hogy megbocsásson? Megütötted. Én barátom akkor se ütött meg - pedig ő igen agresszív sportot űz, és szoktunk játékból bunyózni, tudja hogy bírom - amikor véletlenül ripityára törtem egy méregdrága holmiját. Ki volt akadva, leordította a fejem - tök jogosan tudom - meg minden ,de nem ütött meg.

Így jártál. Ha ilyen h.ülye vagy, most viseld a következményeit. Ha engem valaki komolyan szánt szándékkal megütne, ugyanúgy faképnél hagynám. Igaza van a barátnődnek.

2011. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
77%
jó hülye voltál....szerintem ez az az eset amit soha nem fogsz tudni rendbe hozni. ha engem utne meg egy férfi a börtön ajtóig rúgdosnám viszonzásképpen
2011. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

te állat xD


Vágd le talán ez kompenzálja :D

2011. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nyers leszek, de legalább őszinte. Mivel te vagy a férfi (valószínűleg fizikailag erősebb is), ezt az indulat mellett a saját dominanciád kifejezéseként csináltad. Ha ezt csak így tudod elérni a barátnőddel szemben, akkor nem vagytok egymásnak valóak és így normális kapcsolatot ti ketten nem igazán tervezhettek, mert az ilyen és hasonló dolgok vissza fognak térni addig, amíg a barátnőd talál egy olyat, aki az ágyban mutatja meg, hogy ő a férfi.


Én azt javaslom neked, hogy ne keresd a párod egy kis ideig, főleg nem "30szor", mert azzal csak jobban elidegeníted. Ha te valóban megbántad ezt a tetted, akkor a lány rájön majd, milyen megoldást találtok erre az esetre. Írj neki egy üzenetet, hogy amikor meg szeretné veled ezt beszélni, keressen meg. Jobb esetben mind a ketten túlléptek ezen és normális, szép kapcsolatotok lesz, de ugyanolyan esély van rá, hogy ennek vége lesz.


Azért gondold meg nagyon, mert nem tudhatod, hogy neki milyen udvarlói vannak/lesznek és ilyenért láttam már, hogy az embert föld alá tették.

2011. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

abbahagyod a szteroidok szedését, az ivást, egyéb engedélyezett gátlásoldó szerek használatát, s máris féken fokod maga tudni tartani.


Ja, és remélem, hogy ki vagy rúgva!

2011. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Ez hatalmas hiba volt. Nem hiszem, hogy visszafogadna, bár nem ismerem a lányt... Engem már ütött meg lány (ököllel, arcon!!!), de akkor sem ütöttem meg. Csak álltam, vigyorogtam. A lány meg pislogott, mert nem értette mi van, minek örülök ennyire.
2011. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Fizikai bántalmazásra nincs bocsánat, én sem bocsátanék meg neked! Nálam repülne a pasi, ha ilyet megpróbálna! Aki megüti a szerelmét, az nem érdemel második esélyt, mert legközelebb megint elő fog fordulni.
2011. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb meg fog neked bocsátani, ha elég jól nézel ki. Sajnos.
2011. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!