Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem miatt külföldre?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit a társkeresőn, nem itt lakik, de ennek ellenére nagyon tetszik nekem... nem tudom kialakul-e valami, de ti kiköltöznétek hozzá akár, ha tényleg vele akarnátok lenni?

Kíváncsi vagyok mit gondoltok erről...


2011. dec. 29. 01:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ugye nem valami nigériai herceg?
2011. dec. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A nevem: Alam Ashmir Akdu Apadir herceg
2011. dec. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem, dehogyis.Normális.

Még nincs ilyenről szó konkrétan, csak hogy elvileg ez milyen... hogy ő kint él , de magyar, és magyar barátnőt akar magának..

2011. dec. 29. 01:47
 4/13 anonim ***** válasza:
persze. Ha nem úgy jön össze,max egy újabb kalandon túl vagyok :) mondjuk,az túlzás,hogy hozzá... először kivennék egy szobát valahol,mert ez így nagyon 50-50.
2011. dec. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát persze, majd kiköltözöm egy országba, épp azt a nyelvet nem beszélem... így csak vele lennék, vagy ki sem mennék eleve. Amúgy is lakva lehet megismerni a másikat! :)
2011. dec. 29. 01:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, előbb látogatóba mennék ki.
2011. dec. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is előbb csak rövidebb időre...de lehet, hogy tényleg van olyan aki bevállalná, hogy csak azért, hogy magyar legyen a párja, hogy megvárja, meghívja, vendégül látja, keres neki munkát , stb. stb. Azért ez nem olyan gyakori, vagy tényleg vannak ilyen pasik?
2011. dec. 29. 01:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne szolgáltasd ki magad egy idegennek, akkor sem, ha meghívna.
2011. dec. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor ha így vesszük, akkor mindenki mindenkinek egyszer idegen volt...a szüleink is...a nagyszüleink is...bizalom nélkül semmi sem megy.

Gondolom van valami, amivel rá lehet jönni,ha valaki rosszat akarna nem?

2011. dec. 29. 02:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, mindenki idegen volt egyszer, viszont nem voltál rájuk utalva teljesen.... azért, ha megismerkedsz valakivel, találkozgattok, stb. , akkor, ha baj van, tudod, mit tegyél, el tudsz menekülni, és amíg megismered, megbízol benne, találkozhattok rövidebb időkre nyilvános helyeken, stb. Én pl sosem mennékbe egy vadidegen házába, ismeretlenül, úgy, hogy sosem találkoztunk, még akkor sem, ha a város túloldalán lakik...nemhogy külföldön. Ha valami szadista állat, vagy elmebeteg, vagy bűnöző, akkor kiszolgáltattad magad neki, úgy, tálcán kínálod az életed... kedves veled, hazavisz, aztán ott már azt tehet veled, amit csak akar. És senki nem tudja, hol keressen...
2011. dec. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!