Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem miatt külföldre?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit a társkeresőn, nem itt lakik, de ennek ellenére nagyon tetszik nekem... nem tudom kialakul-e valami, de ti kiköltöznétek hozzá akár, ha tényleg vele akarnátok lenni?

Kíváncsi vagyok mit gondoltok erről...


2011. dec. 29. 01:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akárhogy hangzik is, szerelem miatt még a szomszéd utcába sem mennék. Erősen túlértékelt.
2011. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha ugy vesszuk, nekem a felesegem kulfoldi, kulfoldon is szuletett es most Magyarorszagon lakunk. Szoval szerelem miatt kulfoldre menni abszolut helyenvalo.

De van egy oriasi kulonbseg! O Pesten tanult es itt is ismertem meg szemelyesen! Ha arrol van szo el lehet koltozni egy ferfiert/noert a Fold barmely orszagaba, de chaten megismert emberert nem mennek meg harom utcaval sem arreb. Aki az interneten keres part az 10-bol 9-szer, hogy mondjam...nem teljesen atlagos, a szo rossz ertelmeben. A legtobb csalo, lelki serult es egyeb diszpolgar az internet homalyaba burkolozik.

2011. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát lehet, de a facebookon leellenőriztem, a munkahelye is stimmel, a neve is, ott vannak a családtagjai, stb.

Gondolom az ilyenkor a járható út, ha egy ideig a másik jön ide ismerkedni, mondjuk két három hetente, aztán ha úgy alakul, akkor lehet neki külföldön is bizalmat szavazni.

Van olyan ismerősöm, aki a neten talált komoly kapcsolatot, nem is egy. Persze, sok hülye pasi van a neten, de azért vannak szerintem normálisak is. Ugye?

Szóval egy ilyen csak akkor működhet, ha mindkét fél tényleg akarja.

Volt régen egy pasim, aki olasz volt, itt ismertem meg, ide akart utazgatni kéthetente, de nemet mondtam rá, sőt repülőjegyet is vett nekem, hogy pár napra látogassam meg, és évekig mindig hívott, de aztán nem mentem ki végülis, mert rájöttem nem ő az igazi.

2011. dec. 29. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!