Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők mi a véleményetek azokról a fiúkról, pasikról akik már fizettek a szexért?

Figyelt kérdés

Összejönnétek valakivel akiről a randizás alatt kiderül vagy felmerül a gyanú,hogy igénybe vett már ilyemsit?

Ha már együtt jártok és akkor derül ki?


2011. dec. 29. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi már együtt voltunk a barátommal amikor kiderült,hogy egy masszőrnél veszítette el a szüzességet aki plusz szolgáltatást is vállalt.

Már lassan 2 éve vagyunk együtt. Nem beszélünk a dologról.Vmilyen szintem megértem hisz 26 évesen még szűz volt, de nem ezt a módját kellett volna választania.

Ettől függetlenül imádom a páromat :)

22/L

2011. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyesmihez senkinek, semmi köze. Én sem kérdezem, h előttem hány f.sz járt a kedves kolleginában. Ez mindenkinek a magánügye. 35F
2011. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem gond számomra. A kur.vázás igazából egy tiszta ügy. Csak szex és nem sérül senki, nincs mellébeszélés. Az sokkal jobban zavar, ha valakiről az derül ki, hogy valaha megcsalt bárkit is, mert akkor egy jellemtelen ember.
2011. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval,de én inkább azon aggódnék,h vajon elkaphatok-e valamit tőle a jövőben!persze ha folytatódik a kapcsolat!
2011. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 /Anita_'94/ ***** válasza:

Ha nem a közös időnk alatt járt náluk, nem problémáznék rajta. Valahol meg tudom érteni, ha egy pasi ilyen lányokhoz megy. Ha nagyon zavarja a szüzessége, vagy olyan dolgokat szeretne kipróbálni, amiket nem merne egy kapcsolatban felhozni, akkor a legegyszerűbb módja, ha profihoz megy. Vagy ha nincs barátnője pl.

Szoktam nézegetni a beszamolok.com-ot és elolvasom a pasik beszámolóit a lányokról (érdekel, hogy mire indulnak be igazán és mit szeretnek, mi tetszik nekik stb) és többnyire kellemes élményekkel gazdagodnak. És a lányok között is bőven vannak, akik nagyon szépek és néhány fiú biztos úgy gondolja, hogy más esélye nincs, hogy ilyen ''bombázóval'' lehessen.

Szóval nem örülnék neki, de elfogadnám és nem piszkálnám miatta. Ha viszont kiderülne, hogy mellettem krvázna, megfojtanám...

2011. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A diszkós kis tiniribancoktól sokkal több dolgot el lehet kapni. Ha pedig a mai csajok nem lennének annyira elszállva maguktól és normálisan bánnának a srácokkal, nem kéne k.rvához menniük. Amúgy ha nem voltak együtt, akkor semmi köze hozzá. Nyilván a pasi sem veti a szemére, hogy hány f.szt fogott korábban. Ha pedig emiatt elhagyja, akkor mehet is a francba.
2011. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jomagam 19 evesen "veletlenul" hirtelen felindulasbol mentem el egy fizetos hogyhoz. Nem hiszem hogy szegyenlenem kellene. Igazabolmeg csak emlitesre sem melto az eset, de ha ez lenne az ok, ami miatt "kidob" valaki azzal szerintem el sem jutnek odaig hogy kidobhasson. :)
2011. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyértelműen úgy gondolom,hogy még a kapcsolat elött tette amit tett.

Én is olyan bartnőt szeretnék,mint az első hozzászoló.

Csak mert én megtettem hiszen nics senkim,nemtudom,hogy közeledjek lányokhoz.

Kínos lenne bevallani. Szeinem ezért ölnek,de legalább nagyon szuhan a srác a szemükban.

Azt hiszem.



Kérdéses,hogy mi a veszélyesebb a hivatásos,mert ugye az orál jobbár gumi nélkül történik szeintem vagy ahogy írja valaki egy diszkó lány aki ki tudja kivel,kikkel mikor feködt össze.

Én hallottam oylanról pl. a hol a lány a WC-ben kielégítette a srácot és nem sokkal később egy másikkal smárolt !!

Hát..

2011. dec. 29. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen, még a kapcsolatunk előtt tette meg pár hónappal

2011. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én párom is volt.Nem foglalkoztat a dolog.El is mesélte a történeteket.Elmentem volna én is ilyen helyre anno ha lenne nőknek ilyen.
2012. aug. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!