Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy relatíve érett nő titkolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy relatíve érett nő titkolja, ha bejön neki egy csávó?

Figyelt kérdés

pl tud úgy viselkedni azzal a csávóval, hogy a srác ne sejtsen semmit sem?

Olyan 20-22év körüli nőkre gondolok ezalatt.


2011. dec. 29. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztosan tud, ha akar.

Én nem szoktam titkolni, mi értelme van?

2011. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a nők mindent képesek magukban tartani még ha iszonyúan kínozza is őket
2011. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Másodikkal egyet értek. 23/L
2011. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és hogyan lehetne szóra bírni őket? :D
2011. dec. 29. 10:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Hat pillanatnyilag en pont ezt muvelem, felek a visszautasitastol, s emiatt magamban tartom az egeszet. Ugy lehetne engem szora birni, ha a srac kozeledne, s kimutatna, hogy nem vagyok kozombos neki, sokat beszelgetne velem, meg erdeklodne felolem...persze egy kis testi kontaktus sem artana, most itt nem szexre gondolok, hanem pl. egy olelesre.

19L

2011. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na igen és csajok mire jó ez az egész h magatokba fojtjátok? :)
2011. dec. 29. 11:03
 7/10 A kérdező kommentje:

19L:

Na igen, de ha semmi kapcsolatotok van, akkor hogy várod h megöleljen? Nem minden fiú támadja le a nőket. :)

Bár mondjuk ha közeledne, akkor idővel már ő is meg merne ölelni, de ismeretlenül nem. :)

2011. dec. 29. 11:05
 8/10 anonim ***** válasza:

19L vagyok

Ismerjuk egymast, de o nemreg szakitott a baratnojevel,s en meg nem akarok kimutatni egyelore semmit, lehet tul korai lenne a kozeledesem, s lehet taszitoan hatna, ha en rogton nyomulni kezdenek. Azt varom, hogy o kezdemenyezzen, persze majd idovel en is jelezni fogom, hogy nem kozombos szamomra, de o lepjen eloszor. De tudod ez az erzes olyan rossz, hogy kimondanam neki most azonnal, hogy mi a helyzet, de megsem tehetem. S ami meg rosszabb az az, hogy mar masfel eve tetszik, de az elejen kiderult, hogy baratnoje van, s en ezt tiszteletben tartottam es nem mondtam semmit, s miatta tobb pasit is visszautasitottam, habar tudtam, hogy kilatastalan a helyzetem, de egyszeruen csak ot tudom elkepzelni magam mellett, s azt mondtam magamnak, hogy ahelyett, hogy valakivel csak ugy osszejojjek, inkabb megkiserelem a lehetetlent, mintsem aztan osszejovok valakivel, s kozben folyton erre a masik sracra gondoljak. De ha ezt sokaig folytatom vegul koppanok egy nagyot es bevonulok apacazardaba, mert meg ennyi evesen is szuz vagyok

2011. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, hogy szűz vagy. Biztos nem fog tetszeni amit mondok. Meg kell mondanod neki, hogy hogyan érzel, mert ha nem, lesz egy gyorsabb, és akkor nagyon meg fogod bánni.

Nem vesztesz semmit, mert, ha elutasít, így hamarabb megtudod, és nem élsz álomvilágban.Ha igent mond,az meg jó, legalábbis erre vágysz. 38/F

2011. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy lehet szóra bírni minket, ha a kiszemelt személy nyíltan elkezd közeledni. De akkor sem kell rögtön csodát várni, hogy majd a nyakába ugrik, hiszen egy relatíve érett 20-22 éves nő már kapott olyan pofont az élettől, ami későbbi óvatosságra inti...
2011. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!