Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutaztam 300km-re ahol beleestem 1 lányba. Lehet ilyenkor tenni valamit hogy kapcsolatban legyünk?

Figyelt kérdés

2011. dec. 29. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
költözz oda...
2011. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem!Ha jót akarsz magadnak és a lánynak elfelejted őt.Most jöttem ki egy távkapcsolatból, 60 km volt a távolság és hát e miatt ment tönkre a kapcsolat...Ezt leszámítva oké lett volna.Úgyhogy én azt javaslom, hogy ne.
2011. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszéltél is vele vagy csak láttad? Hány évesek vagytok? Van valakije? stb. :) Kicsit bővebb információra lenne szükségünk. :)
2011. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
10 napra odautaztam. Kb. 3. nap ismertem meg egy szórakozóhelyen, sokat beszélgettünk és nagyon jól éreztem vele magam, annyira hogy szar volt hazajönni. De a munkahelyem az adott, nem hagyhatom ott. Amúgy 22 vagyunk mind2-en.
2011. dec. 29. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor inkább felejtsd el. Tényleg jobb lesz mind a kettőtöknek...
2011. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább nőbe ess, mint gödörbe...
2011. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, felvetődött az hogy ő talán el tud jönni onnan, ennyi idő után normális lenne az ha összeköltöznénk? Nem vagyok biztos benne hogy ha így hirtelen kiszakítom az ottani életéből az nem e generálna problémákat.
2011. dec. 29. 17:18
 8/9 anonim válasza:
facebookon 1 perc alatt kapcsolatban lehetsz vele, csak meg kell változtatnod a családi állapotod
2011. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hmmm, nem attól lesz tartós egy kapcsolat hogy kirakom facebookra.
2011. dec. 30. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!