Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az Facebook-on, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az Facebook-on, ha valaki nyitott kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Egy lánynak az van kiírva, hogy "nyitott kapcsolatban:" És akkor ugye Xy-nal.

Ez mit jelent?

Mellesleg a mostoha bátyjáról van szó, szóval megijeszt.


2011. dec. 26. 21:54
1 2
 1/11 szösszikehh ***** válasza:
azt h van barátja/nője de közben félre b*szhat anélkül h gáz lenne belőle. sok marha közös megegyezés alapján ezt teszi.
2011. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha mostoha báty, akkor nincs vérrokonság, perverz kicsit, de nem törvénytelen. A nyitott kapcsolat általában azt jelenti, hogy mással is.
2011. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a lábai is nyitottak bárkinek.
2011. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem egy ilyet tudok, és ismerem is, és mondták meg tudom hogy nincs semmi köztük az égvilágon csak "haverságból" tették ki, ez sokan poénként csinálják mostanában, nem tudom mire jó, de persze van akinél "komoly".
2011. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
azt h az illető egy hímqrva, vagy egy h.lye p.csa.
2011. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez kicsit lesokkolt.

Most látom, tényleg együtt vannak. Legalábbis a nyálas "imádlak életem örökre!" megosztások egymás üzenőfalán erre utalnak.


Ez nagyon meglepett.

A másik pedig az, hogy a lány csak 14, míg a fiú pedig már majdnem 20 éves....

2011. dec. 26. 21:59
 7/11 A kérdező kommentje:

Amúgy nem is mostoha testvére, hanem fogadott. Árva volt a fiú, s így lettek tesók.

De nemrég még mindenkit leszóltak, akik egy párnak nézték őket, hogy "testvérek vagyunk.."

2011. dec. 26. 22:04
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Na, erre szokták mondani, hogy nappal hugom, éjjel dugom!
2011. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem nőtt fel szellemileg, nem vállalja a felelősséget.


Egy 20 éves pasinak nem egy 14 éves gyerekkel kéne kavarnia. Hol vannak a szülők ilyenkor?

2013. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azóta is együtt vannak :D

Az lány anyjának (ő az egyetlen szülő), még tetszik is... Nagyon csúnya a lány, gondolom örül neki, hogy kell valakinek.

2013. márc. 3. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!