Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ki leszek éhezve?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt még barátnőm, eddig voltak lelki gondjaim, így nem sokat foglalkoztam a nőkkel. Viszont most úgy érezem túl vagyok a gondokon, és egyre jobban kívánom a nőket, tök kanos vagyok meg minden. :D Kinéztem 2csajt, viszont csak ki vannak nézve, és most jön a vizsgaidőszak, ezalatt a 1,5hónap alatt(mondjuk 1-2* látom őket) nagyon ki leszek vajon éhezve? :D Sajnos mivel nem barátnő, meg nem a közelben lakik, nem fogunk találkozni.

20/F


2011. dec. 29. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nagyon
2011. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Te állat. Fix h nem mennék a közeledbe. Bár az én barátom is kívánhatna mindig így. A lényeg hogy nem tudom milyen kapcsolatot akarsz hogy csak legyen kit répázni vagy egy tartósat de ha tartósat kicsit higgadtabbnak kéne lenned mert nem sok lány bújik be az ágyba pár nap után.
2011. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
bele nem fogsz halni.
2011. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
komolyat akarok amúgy, és hát attól még lehetek kiéhezve, meg 1hónap az 1hónap, nagyon fog hiányozni...
2011. dec. 29. 22:05
 5/16 anonim ***** válasza:

:D


öregem...


kiéhezve..


én egy éve nem voltam senkivel.. és nem vagyok kiéhezve pedig idősebb vagyok nálad sokkal..


majd rájössz, hogy nem a szex a lelke mindennek, hanem az érzelmek, romantika, és lélek építés

2011. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Am lehet csak én vagyok végtelenül romantikus de nekem csak a szerelem (páradik) látásra jön be. Oké hogy tetszik valaki sőt elég sok srác de kell egy plusz h én szerelmes legyek. Am szűz vagy? Mindig is megakartam rontani egy szűz pasit x)
2011. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
elsősorban amúgy mély érzelmek vannak egy lány iránt, nem kiéhezés, szerintem hosszú idő lesz azaz 1hónap, de kibírom ennyi ;)
2011. dec. 29. 22:12
 8/16 A kérdező kommentje:

ez a lány is úgy volt h láttam neptunon a nevét, mondom vajon ki lehet ő, nemtom hogy sasoltam ki pont az ő nevét, aztán beiratkozáskor megpillantottam pont őt, és akkor kezdődött minden, azóta egyre jobban kell nekem, és meg akarom őt szerezni. :)

Megronthatsz ha akarsz :D

2011. dec. 29. 22:15
 9/16 anonim ***** válasza:

:P Végre. Mély trauma volt hogy még nem volt szűz pasim.

Am jó pont csak ne kezd úgy hogy elmegy hozzád és már is kezded vetkőztetni mert nem igazán díjazott dolog. Bár az egy dolog hogy kezdeményezni majd neked kell csak várj pár hónapot :D

2011. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
egyenlőre nem is tervezném vele a szexet, mert valahogy iránta többet érzek, és érte akár fél évig is kibírnám(csak mert nem akartam sokat mondani) :D
2011. dec. 29. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!