Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem kihasznál. Mit tegyek?

Úgy érzem kihasznál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy nagyon jó barátnőm,viszont úgy veszem észre az utóbi időkben,hogy kihasznál.Többször kért tőlem pénzt(nem volt sok pár hete egy 50-est amit nem adott vissza,tegnap egy százast amit visszaadott ma) Állandóan kéreget tőlem iskolai dolgokat,vonalzó meg ilyeneket"mert nekem úgyis sok van".Attól,hogy sok van nem azt jelenti,hogy már nem kellenek.Ma is írt,hogy a húga meglátott nálam valamit ami nagyon megtetszet tneki és szeretné,de moindta neki,hogy nem fogja elkérni,mert az az enyém,meg ilyenek.Szeritnem diregt írta,hogy adjam oda a dolgot neki (mappáról van szó Hello Kittys).Szerintetek is kihasznál?Mit kellene tennem?Előre is köszönöm! 14 L
2011. máj. 31. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Vedd már észre, az ilyen nem barát. Ne hagyd már kihasználni magad, mondd hogy bocs de nem adod, nem jótékonysági szervezet vagy, hogy odaadj mindent. Oldja meg.
2011. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

1 Az ilyen minden csak nem barátnő

2 mondj nemet aztán meglátod mekkora barát

3 én a helyedben nagy ívben lesz*rnám

Nem szabad hagynod hogy kihasználjon,mikor 15 éves voltam a suliban ment a dugi cigizés és akkor még nagyon sokunknál nem tudták a szülők hogy cigizünk,így kaja pénzből meg innen onnan spóroltunk rá....volt egy "barátnőm" akinek nem telt csak gagyi cigire és az se volt neki sűrűn,így rászokott a miénkre...először nem volt baj szívesen adtam neki,aztán mikor láttam akkor is kér mikor neki is van megmondtam hogy jó lesz ha a sajátjára szokik rá mert így a büdös életbe nem kap semmit és nem fog senki vele foglalkozni....érdekes módon soha többet nem kért tőlem cigit és mindig volt nála...

szóval igen kihasznál téged és ne hagyd magad!

2011. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ő nem a barátnőd az tuti. Mert 1x 2x ha kér valamit, majd visszaadja legkésőbb pár napra rá (sértetlenül), akkor még oké. De így, főleg ez a mappás dolog már durva. Vegyen egyet a húgának szülinapjára, vagy tudom is én, de ne másét kéregesse már el. Hogy valakinek mennyi bőr van a képes felén....
2011. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :( AZ a legrosszabb,hogy őt éreztem a legjobb barátnőmnek és sokáig szemethunytam a dolognak,mert egyedül ő állt mindig mellettem,és nem beszélt ki stb. De most már egyre szembetűnőbb amit művel.
2011. máj. 31. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
óóóó az koránt sme biztos hogy nem beszél ki!Tudod a barátnőkkel az ember lánya elfogult és nem látjuk sokszor a fától az erdőt!:S én 8 év barátság után döbbentem rá hogy a barátnőm elárult több ízben is és egy oldalú volt a dolog!Az egy dolog hogy mindig ott volt ha épp az kellett,de amellett szépen átvágott!Ja és mi már nem 14 évesek vagyunk,szóval több gerinc kellett volna hogy legyen benne!Na de ez van!:)A barátok jönnek mennek!:)
2011. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja...második voltam!:)
2011. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen szerintünk is kihasznál.Ne hagyd magad.És igen,azért írt hogy odaadd azt a mappát.Ne légy hülye,ez nem barátnő hanem parazita,aki rajtad élősködik.Állítsd le minél előbb.Te sem az égből kapod a dolgaidat azokért is fizetnek a szüleid.Nem hiszem hogy azért kapsz tőlük meg mindent hogy aztán egy ilyennek adogasd oda...vegyen magának ő is,ne téged nézzen baleknak.Mert most simán annak néz....ez nem "barátnő"
2011. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megmondtam neki,hogy álljon le a kéregetésről,mert rettentő gáz amit művel és ezek után messziről kerüljön el,mert nem neki vesszük a cuccaimat. Még neki állt feljebb,de nem érdekelt. Remélem mihamarabb siekrül normális barátnőt találnom.
2011. jún. 3. 16:53
 9/9 anonim válasza:
Hát ez amit csinál nem baráthoz illő..szerintem kérdezz rá hogy miért csinálj,vagy hagyd magára hogy lássa milyen ha egyedülmarad..
2011. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!