Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG! Nagyon fontos mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Nagyon fontos mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Van egy nővérem, elég távol élünk egymástól (Magyarországon belül) de nagyon jó a kapcsolatunk mindennap beszélünk, és minden 2. hétvégén találkozunk. (25éves) Most az ünnepekre haza utazott, és hozta magával az új barátját akivel 2 hónapja vannak együtt de még csak most mutatta be, most hozta haza. És most jön a baki: Egyszer még nyáron voltam egy buliba ahol összeismerkedtem egy sráccal nagyon jó képű volt, kedves, sokat beszélgettünk, egy hullám hosszon voltunk. Smároltunk is elkérte a számomat. Aztán néhány hétig össze járogattunk, és volt szex is 4x életembe nem szexeltem olyan jót mint vele.De aztán elgondolkoztam magamon, és úgy döntöttem hogy inkább hagyjuk abba az egészet.De ő még novemberben is néha hívogatott, mert azt mondja ő teljesen belém szeretett, de én nem válaszoltam neki. De kiderült,hogy ő a nővérem barátja, ahogy belépett az ajtón majdnem elájultam és ő is nagyon megrémült, persze úgy csináltunk mintha sose láttuk volna egymást, de én is érzek iránta valamit. Nem tudom mit tegyek, tegnap a tesóm elment otthonról és csak én meg ő voltunk otthon, nagyon parás volt a helyzet, azt mondta hogy ha ezt tudta volna nem jött volna össze a tesómmal mert szeretem engem de kellett neki valaki akivel el tud engem felejteni, és egyszer csak megcsókolt, hirtelen nem tudtam mit tegyek, egyedül voltunk miénk volt a ház, de közben ott volt a fejemben a tesóm...ezért én pofon vágtam. Nayon parás a helyzet mit tegyek??? Látom a tesómon hogy nagyon boldog, nem akarom tönkre tenni a boldogságát. Mit kéne tennem? Elmondjam neki??
2011. dec. 30. 17:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
légyszi olvassátok el!!!!!!
2011. dec. 30. 17:55
 2/11 anonim ***** válasza:
ja
2011. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
írd le rövidebben
2011. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna akkor otthagyni a srácot... De ha már így van mondd el.
2011. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja az lemaradt hogy a fiú is 25 éves
2011. dec. 30. 17:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondd el nővérednek, az a legtisztább. De innen nagyon gáz lesz.
2011. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Márpedig meg fogja csalni a tesod... Mond el neki a nyári szitut, ha most otthagyja nem csalódik akkorát mint később...
2011. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát hármasban szép az élet. :D

Osztozzatok meg a pasin.

2011. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 robin hood 333 válasza:
kerdezd meg hogy ki tetszik jobban es hagyd hogy o dontson (lehet hogy balhe lessz de lehet h nem)
2011. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem is el kéne mondanod a tesódnak.
2011. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!