Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szakértők", csajok, lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szakértők", csajok, lányok segítség! Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű lány, akivel már régóta ismerjük egymást egy munka által, havonta 3-4x együtt dolgozunk,találkozunk de "magas labdának" éreztem így nem közeledtem hozzá.Főleg hogy jöttek sorra a pasik meséltek, hogy kikosarazta őket.Aztán egyik nap valahogy összegabalyodtunk, beszélgetünk és elkezdtem érdeklődni jobban.Tudni kell hogy túlságosan is szeretem a lányokat,de ezt ő is tudja, sőt mondta hogy eléggé fenntartással volt ez miatt felém.Az ember változik, nem kalandra vágyom már,ezt el is mondtam.Minden ment tökéletesen,ahogy a nagykönyvben megírva, bemutatott családnak is, pár hét után sex és ahogy a szitu adta kimondtam hogy együtt vagyunk.Sőt közös kollegánk meg is lepődött, hogy nem "csajozok", természetesen elmondtam neki hogy miért:együtt vagyok VELE.Persze, így visszagondolva lehet voltak jelek:együtt voltunk, de sehova nem volt kedve menni,fáradt pihenjünk nála otthon.Felhívták a haverok hogy go el valahova, máris ugrott,beleegyezett majd utána kérdezett meg engem hogy nem gond?De lehet hogy nem jelent semmit nem tudom,csak fura.És most jön a csavar:

szakított velem.Azt mondta,hogy megfogja bánni tudja ezt a döntését, de nem érzi a tüzet meg a rózsaszín felhőt és hagyjuk abba.Boom....Totál ellentétes mindennel amit csinált eddig, vagy én értettem volna félre mindent?

Arra gondoltam,hogy én voltam egyedül az aki nem foglalkozott sosem vele mint nő, aztán felkeltette az érdeklődésemet "kipróbált" és ennyi.

Persze most írhatjátok,hogy hülye pasi miért nem fogja fel hogy nem volt szerelmes,de ez azért nem ilyen egyszerű...És miért mondta hogy megbánja?Azt is mondta,hogy nem is hinnénk el mennyire egyformák vagyunk.Ezek szerint büszke ő is és nem hívna fel ha esetleg tényleg hiányoznék neki.Szerintetek csináljak valamit?Vagy ez a hajó elment....?


2011. dec. 15. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd elmenni ezt a hajót.Vagy várd meg, amíg újra jelentkezik.
2011. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
esetleg egy hetet hagyd pihenni az ugyet majd hivd fel ujra es beszeljetek ha belemegy es ha ugyanigy gondolja akkor nincs mit tenni...de egy hetig egyaltalan ne keresd.
2011. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj semmit, mert annál jobban eltaszítod magadtól. Erre nem tudok mást mondani, mint hogy a nők hülyék és szeszélyesek és szerintem a lány nem gondolta komolyan a kapcsolatot, vagy komolyan akarta gondolni, csak nem tudta rávenni magát. Nagyon szarul hangzik, főleg így, hogy leírtam, de én is gondoltam már ilyet/viselkedtem így.

Az nem valószínű, hogy azért keltetted fel a figyelmét, mert nem foglalkoztál vele, mint nő, ez lehet pasiknál működik, de lányoknál nem jellemző.

Inkább esetleg az, hogy kíváncsi volt (de biztos nem tudatosan!), hogy érte képes vagy-e feladni a csajozást. Lehet, hogy tőle függetlenül is feladtad volna, de neki úgy jött le, hogy ezt miatta tetted és így megvolt a siker, vagyis már nem vagy érdekes számára.

De a legvalószínűbb mégis az, hogy nem gondolta soha komolyan a kapcsolatot, csak olyanja volt és belement. Nagyon kegyetlenül hangzik, de a lányok ilyenek, én is ilyen vagyok és ha megpróbálom kívülről nézni magunkat, akkor néha tényleg nagyon hülyék és szemetek tudunk lenni.

2011. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Sztem két eset lehetséges:

1. eleve nem tetszettél neki külsőre, csak azt hitte, h a személyiséged miatt beléd tud szeretni, de erre egy nő se képes

2. talált egy nálad jóképűbb srácot.

2011. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akik azt hiszik,hogy majd a nő fog jelentkezni,az várjon csak tovább.A legtöbb férfi nem jelentkezik,de elvárja,hogy nő meg igen....


Másrészt,igen ez igaz:

"Persze most írhatjátok,hogy hülye pasi miért nem fogja fel hogy nem volt szerelmes,de ez azért nem ilyen egyszerű...És miért mondta hogy megbánja?"

Igen,jobb ha már nem kuncsorogsz utána,és mondod neki,hogy gondolja el újra....Ő hagyott el,most már max neki kellene kezdeményenzie,ha akarna valamit(akkor meg én egy szavát sem hinném!).

Azért mondta, hogy megbánja,mert nem akart mégjobban megbántani.Ez ilyen tipikus női szakítós szöveg,tudom én is nőből vagyok...


Fura,de van olyan,mikor egy a nők szemében sikeresebb férfi,hirtelen belezúg valakibe és aztán koppan...


Mondjuk ha nem érzi a tüzet,akkor sanszos,hogy más iránt viszont érzi :/

2011. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!