Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről az érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az érdekes szituációról? (bővebben a témáról LENT, mivel ezt röviden nem lehet kérdésben megfogalmazni. :D)

Figyelt kérdés
A helyzet a következő...a barátommal egy hónapja szakítottunk, eléggé érdekes volt az elválásunk..sajnos msn-en szakítottunk mert nekem akkoriban annyira nem volt kedvem találkozni se vele.. én úgy éreztem eléggé kihűlt a kapcsolatunk de akárhányszor próbáltunk rajta változtatni csak furábbnak éreztem az egészet. úgy döntöttem, hogy ezen már nem lehet segíteni és megbeszéltük, hogy vége..aztán én meg is voltam nélküle egy ideig, nem kerestem és ő sem engem, de tudtam hogy nagyon le van törve. Letiltottam facebook-ról mert állandóan tele posztolta a falat és mindig vele volt tele és ezen k***ára berágott és más imserősöktől tudtam meg, hogy burkoltan de rám céloz egy csomó kiírásban, hogy mit képzelek magamról meg hasonló gyönyörű szép mondat, amivel azt akarta elérni, hogy megbánjam h vége lett. volt egy közös iszogatás osztálytársamnál és elvettem az egyik b.nőm telóját és részegen pont a volt barátom kiírásához írtam, és akkor abban a pillanatban tényleg nem is tudtam h neki írok...másnap kapja b.nőm az üzenetet hogy én voltam-e és mi a f***t akarok még tőle? ez rohadtul felbaszott, aznap este felhívtam és megmondtam neki h én nem akarok tőle semmit, ő az aki kajtat utánam. aztán még aznap éjjel pár sms-t is váltottunk amiben szidtuk egymást...másnap végiggondoltam mindent, hogy azért egy 1 éves kapcsolatot így eldobni nem lenne szép dolog...felhívtam hogy beszéljünk meg mindent. közösen megegyeztünk, hogy újrakezdjük. De pár napja kderültek érdekes dolgok...mialatt "rosszban" voltunk ő elkezdett ismerkedni egy másik csajjal és nekem a szemembe hazudta, hogy nem volt köztük semmi de tegnap bevallotta, hogy csókolóztak...én ezen nagyon kiborultam...azt mondta, hogy csak azért tette mert hogy felejteni akart, és nem gondolta, hogy még egyszer összejövünk a történtek után. hát én már nemtudom mit gondoljak :/
2011. aug. 12. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy f*sz,már bocs.De szerintem nem méltó hozzád,és ne foglalkozz vele,ne rohangálj utána mert nem érdemel meg téged.

17/F

2011. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyikőtök sem elég érett még olyan dologhoz, amit párkapcsolatnak lehet nevezni.

mert ez biztos nem az volt.

2011. aug. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
esélyes..
2012. aug. 14. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!