Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki pasit/csajt szeretne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki pasit/csajt szeretne, vagy van aki másképp gondolja?

Figyelt kérdés
Rengeteg itt az olyan kérdés, hogy miért nincs pasim/csajom. Engem mindig egy bizonyos kiszemelt érdekelt. Az, hogy csak legyen valakim, mindegy milyen az sohasem izgatott. Van még olyan, aki hasonlóan gondolkozik?
2011. dec. 31. 01:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És most? Veregessem meg a vállad, hogy milyen éretten gondolkodsz?
2011. dec. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kell, csak unatkozom, és kíváncsi lennék a véleményekre.
2011. dec. 31. 01:34
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok vele. 21L
2011. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mondod ezt olyanoknak, akiknek soha nem volt párjuk...



21f

2011. dec. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem se volt nagyon sokáig...
2011. dec. 31. 01:45
 6/15 anonim ***** válasza:
De feltételezem nem 21 éves korodig... :D
2011. dec. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21F, drága szívemszottya, nem vagy lekésve semmiről! :)
2011. dec. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem írom le, hogy mennyi, de több mint 21 évig
2011. dec. 31. 01:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

nos nézd. az ember általában arra vágyik amije nincs meg ,de ez nem feltétlen rossz tulajdonság ,képzeld ha mindig arra vágynál hogy legyen 2 szemed mikor már születéstől fogva megvan, ez totál hülyeség


szal nyilván vágyunk egymás társaságára, mert társas lények vagyunk, aki egyedül is jól érzi magát az vagy hazudik vagy beteg


akinek meg sosem jön össze annak is van oka, de viszont a rinyálás soha a rohatt életben nem fog segíteni rajta..


de miez hogy mindegy hogy milyen?! sztem te eléggé unatkozol ,ennek semmi értelme

2011. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én másképp. Én pl most kifejezetten nagyon örülnék egy új fejhallgatónak, ami bőrpárnás és hangszigetelt.


De amúgy van pasim. Amíg nem volt, addig meg szexelni akartam. Aztán túlélni a vizsgaidőszakot. :D Aztán összejöttem barátommal...


Szóval... nekem időszakos vágyaim vannak. :D Elég gyorsan fellángolok bármi új iránt, ami tart 10 percig... :D

2011. dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!