Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, hogy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy mindenki azt szeretné, hogy a párjuk gondolatait idegenek találják ki?

Figyelt kérdés
Miért nem képesek otthon megbeszélni a dolgokat? A legtöbb pár azért szakít, mert nem kommunikálnak.
2009. ápr. 14. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Azért mert komolytalan a kapcsolat. Szerintem igazán komoly kapcsolatnak csak az nevezhető, ahol a felek ki merik mondani a vágyaikat, problémáikat... Mellesleg közösen keresnek megoldást, nem más karjaiban... De hát mit is lehetne várni mondjuk pl. a 13-15 évesektől? Fogalmuk sincs a párkapcsolatokról... Igaz még a felnőttek között is igen gyakori az éretlenség e téren. Ok, hogy szégyenlős, gátlásos az ember, de be kéne látni, hogy ha azt nem tudja legyőzni, akkor nem is lesz hosszú távon élvezhető a kapcsolat. Ha nincs kommunikáció, akkor a problémák sem oldhatók meg. Én sajnos azt tapasztalom, hogy ez ma már általános probléma. 2 kapcsolatom volt eddig, de mind2 arra ment rá, hogy a fiúk nem voltak hajlandók a kommunikációra, bármennyire is törtem magam, hogy mindent megbeszélhessünk. És ők 20-onévesek voltak...
2009. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ezt. És az csak egy dolog, hogy idegenektől várják a megoldást, de ráadásul csak azok a jó válaszadók, akik a közhelyeket mondják. Nyilván minden kapcsolatban vannak gondok, amiket elsősorban szerintem is otthon kéne átbeszélni. Utána még mindig "panaszkodhatok" egy kicsit a barátoknak. De elfogadom azt is amikor nem nekem adnak igazat. Itt nagyon ritka, hogy valaki elfogadja a negatív válaszokat is. Többnyire a kérdezők csak megerősítést várnak a saját "hülyeségükre" vagy sajnálkozást.
2009. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Akik itt kérdeznek azok a következő csoportokba sorolhatóak:

1, totál debilek

2, gyávák

3, akik megszokták, hogy mindent kipletykálnak

4, akik lusták beírni googlebe vagy wikibe amit keresnek

5, nagyon kevés kivétel

2009. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!