Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar titeket ha egy fiunak kicsit görbe a háta? összejönnétek olyan fiuval?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
én ismerek egy srácot. neki is görbe a háta. nagyon kedves és ezen kívül nincsen semmilyen szépséghibája. szép spotosan néz ki, mert sokat sportol, ezért alig tűnik fel, hogy valami baja van. Az arca pedig nagyon szép. ez egy ugyanolyan kérdés, mint: zavarja-e a lányokat, ha fogszabályzóm van, ha ez és az van...Nem! nem zavarja őket. Az számít, hogy te milyen vagy.
2009. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért ne? ha kicsit görbe de egyébként helyes+jófej akkor persze...
2009. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszokat!:) -azért még várok kommenteket. :)
2009. máj. 21. 17:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Még az se zavarna,ha a farka görbe.Bár finoman mondanám,hogy húzza ki magát,mert úgy sokkal szebb, mert lehet hogy csak szégyenlős, és ezért van rossz tartása.
2009. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy gerincferdülése van, ami komoly betegség. Az én barátomnak is az van sajnos:( nagyon megkeseríti az életét, de még így is képes velem foglalkozni:)
2009. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és nekem is görbe a hátam. nem kaptam még túl rosz visszajelzéseket.. és ez egy fiútól elfogadottabb mint egy lánytól, szal no para. :D
2009. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
engem nem zavar :) nekem is egyik fiú ismerősömnek görbe aháta és mégis naon szeretem őt mert nagyon kedves srác. sőt járnék is vele xD
2009. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ,hogyan görbe,miért görbe.Az én barátomnak rossz a tartása,ha kihúzná magát,szebb lenne.De képtelen,már úgy megszokta.Engem ez idegesít.
2009. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!