Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eldobnátok egy 3éves kapcsolatot ha nincs szerelem és nem ia volt, viszont nagyon szeretitek egymást és tökéletesen müködne a kaocsolat. Mennyire fontos a szerelem?

Figyelt kérdés
Tehàt nagyon jóléreznétek magatokat együtt,sokat nevettek,jol eltudtok beszélgetni,szexuàlis téren is minden ok.
2011. dec. 31. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen!


F22

2011. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha nincs szerelem akkor hogyan szeretitek egymást? :D BÚÉK
2011. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem csak szerelemmel lehet szeretni...
2011. dec. 31. 15:59
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez barátság és szex együtt.

Nincs ezzel baj, ameddig nem jön az igazi, a nagy Ő, addig mindenképpen folytassátok.

2011. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Korod?
2011. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
20
2012. jan. 1. 18:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt lehet folytatni, semmi komoly érzelem (mmint szerelem) csak baráccság, baráti szex....
2012. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért annyit hozzátennék a válaszokhoz, hogy NINCS ÖRÖK SZERELEM!

Úgyhogy ha nincs rózsaszín köd, de szeretet és jó kommunikáció, bizalom és jó szex van, akkor SOSEM DOBNÁM EL!

bár én idősebb vagyok, mint tini.

2012. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

20 évesen eldobnám/eldobtam, mert akkor még nem szabad megalkudni.

Azért volt valamikor szerelem? Mert, ha nem, akkor pláne keress mást.


Én most 40 vagyok és nem dobom el a férjemet, mert már mások számítanak. 5-10 éve még volt szerelem, most már inkább szeretet van nálunk, de ez így jó, soha nem hagynám el, csak azért, mert nem lángolunk 1000 fokon, csak csak pislákolás van.

2012. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Azért azt nem mondanám hogy baráti...mert nem olyan mintha a barátom lenne.Nem ugy szeretem mint egy barátot, de szerelmes sem vagyok.
2012. jan. 1. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!