Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötvenes férfiak! A szex lehetőségén túl láttok valamit a harmincas nőkben?

Figyelt kérdés
Mi vonz még titeket bennünk?
2012. jan. 1. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia,

ennek nem sok köze van az életkorhoz.

Egy nőben szerintem a nőiesség a vonzó, hogy kedves, nyitott, érdeklődő, - persze a szex is.

De hát az első előszele az impotenciának akkor ért, vagy 10 éve, amikor téveséből felvettem egy útszéli kisiparost: nagyon "jó" nő volt, de ahogy beszélni kezdett....


Azért annyi hatása van a kornak, hogy az 50-es nők nagy részétől falra tudok mászni nehézkesek, paranoiásak, vagy idétlenek, míg a 30-asok nagyobb része még teljesen normálisan nő.

Általában 20on évesek közt élek, - azért mondom, hogy nem korfüggő, mert köztük is oly sok szellemi "vénasszony" van, hogy kizárt, hogy akár egy kávézást kibírnék velük, mondjuk kétnaponta.


Amúgy, miért kérded?

2012. jan. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
A fiatal punci mindig jó szerintem... azért szeretik az 50 körüli férfiak is. (Meg a többi is :)
2012. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok, barátom 56. Szerintem nem csak a szex, de ha mégis, engem nem zavar, mert a velem egy idősek méginkább csak azt akarják.
2012. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Azta basszus,ezt nem akarom elhinni 35 év korkülönbség....pfff
2012. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a férfiak mint kedvelnek a 30-as nőkben, de az biztos, hogy az 50-es férfiakban a legvonzóbb a pénzük :)
2012. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!